Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
70 250 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    43 247 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    27 003 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu i wyposażenia na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej na terenie Gminy Niebylec

Zamawiający Gmina Niebylec (Niebylec, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu i wyposażenia na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej na terenie…”, wybierając ofertę wykonawcy AVEXA Damian Pałaszewski. Łączna wartość umów: 70 250 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina NiebylecNiebylec, Podkarpackie (powiat Strzyżowski →)opublikowano 6 maja 2026
Łączna wartość umów
70 250 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Zamówienie dotyczyło sprzętu gaśniczego, śpiworów i namiotów; brak unieważnień lub wykluczeń.

  • 2

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 3

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma AVEXA Damian Pałaszewski za łącznie 70 250,22 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Niebylec

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690582192

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Niebylec 170

1.5.2.)Miejscowość

Niebylec

1.5.3.)Kod pocztowy

38-114

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.7.)Numer telefonu

172773002

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@niebylec.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.niebylec.com.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1225241

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu i wyposażenia na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej na terenie Gminy Niebylec

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8bfcb4e5-38fe-49da-b54b-8a2e28679051

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00232010

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00036774/16/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.6 Dostawa sprzętu i wyposażenia na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej na terenie Gminy Niebylec

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00560832

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IP.271.30.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

39837,39 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej na terenie Gminy Niebylec, realizowana w ramach Rządowego Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026, w tym w szczególności w ramach części nr 1 – dostawa śpiworów (40 szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne, jakim musi odpowiadać przedmiot zamówienia zawarte zostały w Załączniku do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39522540-4 - Śpiwory

4.5.5.)Wartość części

15447,15 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej na terenie Gminy Niebylec, realizowana w ramach Rządowego Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026, w tym w szczególności w ramach części nr 2 – dostawa namiotów pneumatycznych (3 szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne, jakim musi odpowiadać przedmiot zamówienia zawarte zostały w Załączniku do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39522530-1 - Namioty

4.5.5.)Wartość części

24390,24 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

5

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

43246,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

43246,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

43246,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AVEXA Damian Pałaszewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 340568639

7.3.3)Ulica

Aleje Jerozolimskie 109/70

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-011

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

43246,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

27003,42 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

27003,42 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

27003,42 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AVEXA Damian Pałaszewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 340568639

7.3.3)Ulica

Aleje Jerozolimskie 109/70

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-011

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

27003,42 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

35110000-8Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpi…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
241 000 zł
Próbka: 47 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
146 802 zł467 605 zł
Rozstęp międzykwartylowy
320 803 zł
Źródło próbki
CPV 35110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
146 802 zł
Mediana
241 000 zł
Górny kwartyl
467 605 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Niebylec prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Niebylec.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 70 250 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 35110000-8 (Sprzęt gaśniczy. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AVEXA Damian Pałaszewski (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.