Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Wykonanie strony internetowej promującej projekt oraz budowa Geoportalu PNGS.

Zamawiający Park Narodowy Gór Stołowych. (Kudowa-Zdrój, Dolnośląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Wykonanie strony internetowej promującej projekt oraz budowa Geoportalu PNGS”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

PARK NARODOWY GÓR STOŁOWYCH.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 021783891

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Słoneczna 31

1.4.2.)Miejscowość

Kudowa-Zdrój

1.4.3.)Kod pocztowy

57-350

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.4.7.)Numer telefonu

74/8661436

1.4.8.)Numer faksu

74/8661918

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

pngs@pngs.com.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pngs.com.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00231806

2.2.)Data ogłoszenia

2026-05-06

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00211510

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IX - POZOSTAŁE INFORMACJE

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
9.1.Informacje dodatkowe Przed zmianą

Z uwagi na istotne zmiany w SWZ Zamawiający dokonuje zmiany terminu złożenia i otwarcia ofert. Po zmianie: Zmiana treści Specyfikacji Warunków Zamówienia wynika z potrzeby doprecyzowania dokumentacji postępowania, w szczególności Opisu Przedmiotu Zamówienia oraz projektu umowy. Ze względu na charakter wprowadzonych zmian, mogących mieć wpływ na przygotowanie ofert, Zamawiający dokonał również zmiany terminu składania ofert oraz terminu związania ofertą.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-05-11 09:00 Po zmianie: 2026-05-14 09:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-05-11 09:10 Po zmianie: 2026-05-14 09:10

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

Zmiana treści Specyfikacji Warunków Zamówienia wynika z potrzeby doprecyzowania dokumentacji postępowania, w szczególności Opisu Przedmiotu Zamówienia oraz projektu umowy.

Ze względu na charakter wprowadzonych zmian, mogących mieć wpływ na przygotowanie ofert, Zamawiający dokonał również zmiany terminu składania ofert oraz terminu związania ofertą.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Park Narodowy Gór Stołowych. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kudowa-Zdrój.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.