Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
199 558 zł
Umowa zawarta
16 kwietnia 2026
Okres realizacji
7 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Utrzymanie kompleksów sportowych, placów zabaw, terenów rekreacyjnych i skwerów na terenie Gminy Dobra

Zamawiający Gmina Dobra (Dobra, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Utrzymanie kompleksów sportowych, placów zabaw, terenów rekreacyjnych i skwerów na…”, wybierając ofertę wykonawcy Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Szczecinie Międzygminny Zakład Aktywności Zawodowej. Wartość umowy: 199 558 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina DobraDobra, Zachodniopomorskieopublikowano 6 maja 2026
Wartość umowy
199 558 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Konkurencja: 1 oferta złożona, 0 odrzuconych, brak porównania cenowego.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Szczecinie Międzygminny Zakład Aktywności Zawodowej (Dobra), średnia firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 199 558,17 zł (umowę zawarto 16 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 7 miesiące.

  • 6

    Specyfika: Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym, brak części/pakietów.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail