Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
268 140 zł
Umowa zawarta
5 maja 2026
Okres realizacji
180 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 268 140 zł – 369 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia tj. proje20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych (...) w ramach realizacji zadania pn. „Przebudowa Placu Jana z Głogowa oraz ulicy Poczdamskiej”

Zamawiający Gmina Miejska Głogów (Głogów, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem decyzji…”, wybierając ofertę wykonawcy Biuro Inżynierskie TRAKT Grzegorz Lewowski. Wartość umowy: 268 140 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Miejska GłogówGłogów, Dolnośląskie (powiat Głogowski →)opublikowano 6 maja 2026
Wartość umowy
268 140 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Brak unieważnień, wszystkie pakiety objęte jednym postępowaniem, oferta zwycięska spełniła wszystkie wymogi formalne.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Biuro Inżynierskie TRAKT Grzegorz Lewowski (Sędzisław), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 268 140,00 zł (umowę zawarto 5 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 268 140,00 zł do 369 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 180 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail