Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
857 433 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    561 618 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    115 005 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    180 810 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena70%Okres gwarancji jakości na podzespoły ciągnika (mechanizmy różnicowe przedni i tylny, skrz20%Okres gwarancji jakości na podzespoły osprzętu roboczego do ciągników oraz dodatkowo zamon10%Cena80%Okres gwarancji jakości na podzespoły osprzętu roboczego do ciągników20%Okres gwarancji jakości na podzespoły dodatkowo zamontowanych układów hydraulicznych i mec20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa ciągnika z osprzętem z podziałem na zadania częściowe

Zamawiający Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich (Kielce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa ciągnika z osprzętem z podziałem na zadania częściowe”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 857 433 zł. Złożono 10 ofert.

Łączna wartość umów
857 433 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Rolma Sp. z o.o. (część 1); Techmlek Sp. z o.o. (część 2); Firma Handlowo-Usługowa Traktor-Serwis Marek Krajewski (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 857 433,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich

1.3.)Oddział zamawiającego

Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Kielcach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291009337

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jagiellońska 72

1.5.2.)Miejscowość

Kielce

1.5.3.)Kod pocztowy

25-734

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.7.)Numer telefonu

413470480

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@szdw.kielce.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szdw.kielce.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szdw-kielce.logintrade.net/zapytania_email,225830,ac748230ddd32b627ce02f7a9d5f2143.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa ciągnika z osprzętem z podziałem na zadania częściowe

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ba428ab0-8f4a-49fc-aa9e-f8a8e1703c49

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00228030

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00042342/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Zakup ciągników z osprzętem

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00155972

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

12.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

729731,44 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego wraz z osprzętem roboczym - ciągnik rolniczy w ilości 1 szt.; ładowarka TUR w ilości 1 szt.; kosiarka bijakowa tylno-boczna w ilości 1 szt.; pług odśnieżny w ilości 1 szt.; zamiatarka ciągnikowa w ilości 1 szt.; koparka montowana z tyłu ciągnika rolniczego w ilości 1 szt. - OD Zgórsko.
2. Szczegółowy zakres zamówienia oraz sposób jego realizacji i sposób płatności zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ, wzór umowy stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

16700000-2 - Ciągniki

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

43313000-0 - Pługi odśnieżające lemieszowe i wirnikowe

4.5.5.)Wartość części

482380,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Dostawa i montaż osprzętu roboczego do ciągników będących na wyposażeniu ŚZDW Kielce - pług wirnikowy do ciągnika rolniczego – 2 szt. – OD Pińczów, OD Tempoczów; szczotka do ramienia nośnika KWT 550E Samasz – 1 szt. - OD Tempoczów.
2. Szczegółowy zakres zamówienia oraz sposób jego realizacji i sposób płatności zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ, wzór umowy stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

16700000-2 - Ciągniki

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

43313000-0 - Pługi odśnieżające lemieszowe i wirnikowe

4.5.5.)Wartość części

111259,33 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Dostawa i montaż hydraulicznych oraz mechanicznych układów roboczych do ciągników będących na wyposażeniu ŚZDW Kielce - WOM przedni – 3 szt. - OD Łopuszno, Pińczów, Tempoczów; TUZ – szt. 1. - OD Łopuszno; montaż dodatkowej sekcji hydraulicznej do napędu zamiatarki – szt. 3 - OD Łopuszno, Pińczów, Tempoczów.
2. Szczegółowy zakres zamówienia oraz sposób jego realizacji i sposób płatności zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ, wzór umowy stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

16700000-2 - Ciągniki

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

43313000-0 - Pługi odśnieżające lemieszowe i wirnikowe

4.5.5.)Wartość części

136092,11 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

561618,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

660879,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

561618,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Rolma Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6090073051

7.3.4)Miejscowość

Wola Wiśniowa

7.3.5)Kod pocztowy

29-100

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

561618,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

115005,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

116850,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

115005,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Techmlek Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7141815268

7.3.4)Miejscowość

Pałeczxnica Kolonia 11C

7.3.5)Kod pocztowy

21-104

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

115005,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

180810,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

180810,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

180810,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Handlowo-Usługowa Traktor-Serwis Marek Krajewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7371000541

7.3.4)Miejscowość

Stara Wieś

7.3.5)Kod pocztowy

34-600

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

180810,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

16700000-2Ciągniki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
250 000 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 923 zł420 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
220 077 zł
Źródło próbki
CPV 16700000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 923 zł
Mediana
250 000 zł
Górny kwartyl
420 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kielce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 857 433 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 16700000-2 (Ciągniki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Rolma Sp. z o.o. (Wola Wiśniowa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.