Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Budowa placu zabaw na terenie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sułoszowej

Zamawiający Gmina Sułoszowa (Sułoszowa, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa placu zabaw na terenie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sułoszowej”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SułoszowaSułoszowa, Małopolskie (powiat Krakowski →)opublikowano 30 kwietnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA SUŁOSZOWA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351555520

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Krakowska 139

1.4.2.)Miejscowość

Sułoszowa

1.4.3.)Kod pocztowy

32-045

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@suloszowa.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.suloszowa.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-05cd7840-db5e-42f9-8f4e-bf762d58d8a8

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00225209

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-04-30

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00463358

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Budowa placu zabaw na terenie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sułoszowej

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa placu zabaw, na terenie działek nr 1110/23, 1111/4, obr. 0001 Sułoszowa I, dla Szkoły Podstawowej nr 1 w Sułoszowej. Inwestycja obejmuje urządzenia zabawowe, utwardzone dojścia, ścieżkę fakturową, elementy małej architektury takie jak: ławki, kosze na śmieci, tablicę z regulaminem, domki dla owadów.
Projektowany zakres prac przewiduje:
- Splantowanie i oczyszczenie istniejącego terenu, przygotowanie terenu pod wykonanie projektowanych elementów;
- Demontaż istniejących nawierzchni utwardzonych
- Wytyczenie projektowanych elementów małej architektury: urządzeń zabawowych wraz z ich strefami bezpieczeństwa, ławek, koszy na śmieci, tablicy z regulaminem użytkowania terenu;
- Wytyczenie projektowanych utwardzonych dojść do projektowanych obiektów, ścieżki fakturowej oraz powierzchni bezpiecznej (nawierzchnie z mat przerostowych) amortyzującej ewentualne upadki z urządzeń zabawowych;
- Roboty ziemne – wykonanie fundamentów pod proj. urządzenia zabawowe;
- Montaż elementów małej architektury – urządzeń zabawowych, ławek, koszy na śmieci, tablicy z regulaminem;
- Wykonanie nawierzchni bezpiecznej wokół urządzeń zabawowych – nawierzchnia z mat przerostowych
- Budowa ścieżek z kostki betonowej bezfazowej oraz wykonanie proj. ścieżki fakturowej
- Wykonanie nasadzeń proj. zieleni i drzew;
- Humusowanie i obsianie trawą terenu przyległego w niezbędnym zakresie;
- Uporządkowanie terenu.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45262300-4 - Betonowanie

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-20

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-04-20

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Argon Klaudiusz Półtorak

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 180190179

4.3.3.)Ulica

Grunwaldzka 121/86

4.3.4.)Miejscowość

Przemyśl

4.3.5.)Kod pocztowy

37-700

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

424997,60 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00544671/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-04-02

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

korekta projektu

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

konieczność wykonania schodów terenowych

5.4.6.)Wartość zmiany

12917,83

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

437915,43 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 500 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 459 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 500 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sułoszowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sułoszowa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.