ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przebudowa pomieszczeń kotłowni, pralni i wejścia do zaplecza w Szkole Podstawowej w Kazuniu Nowym

Zamawiający Gmina Czosnów (Czosnów, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Przebudowa pomieszczeń kotłowni, pralni i wejścia do zaplecza w Szkole Podstawowej w…”. Termin składania ofert minął 15 maja 2026, 10:00. Wadium: 5000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina CzosnówCzosnów, Mazowieckie (powiat Nowodworski →)opublikowano 30 kwietnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
Wadium
5000 zł
Termin składania ofert
15 maja 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Gwarancja40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzebudowa 3 pomieszczeń (kotłowni, pralni, wejścia do zaplecza) w Szkole Podstawowej w Kazuniu Nowym: roboty budowlane, instalacyjne (grzewcze, gazowe, elektryczne), murowe, izolacyjne, stolarskie, malarskie i podłogowe.

  • 2

    WarunkiWymagane certyfikaty CE dla urządzeń, normy PN-EN, doświadczenie min. 3 lata w podobnych inwestycjach szkolnych lub publicznych, referencje z realizacji robót budowlanych w szkołach.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Czosnów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013270413

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gminna 6

1.5.2.)Miejscowość

Czosnów

1.5.3.)Kod pocztowy

05-152

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@czosnow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.czosnow.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa pomieszczeń kotłowni, pralni i wejścia do zaplecza w Szkole Podstawowej w Kazuniu Nowym

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fc0f44e7-ec7f-4246-ad0a-fde292f5e363

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00225039

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00038472/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.10 Przebudowa pomieszczeń kotłowni, pralni i wejścia do zaplecza w Szkole Podstawowej w Kazuniu Nowym

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://czosnow.ezamawiajacy.pl/pn/czosnow/demand/285456/notice/public/details

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym, a
Wykonawcami odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu „Platformy zakupowej” –należy przez to rozumieć narzędzie
umożliwiające realizację procesu związanego z udzielaniem zamówień publicznych w formie elektronicznej, służące w szczególności
do przekazywania ofert, oświadczeń oraz dokumentów, zwane dalej „Platformą” lub „Systemem”. Adres internetowy Platformy, na
której będzie prowadzone postępowanie:
https://czosnow.ezamawiajacy.pl/pn/czosnow/demand/274201/notice/public/details .
Korzystanie z Platformy jest bezpłatne. Szczegółowe informacje znajdują się w Specyfikacji Warunków Zamówienia dot. niniejszego postępowania.

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. W postępowaniu o udzielenie
zamówienia komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu „Platformy
zakupowej” –należy przez to rozumieć narzędzie umożliwiające realizację procesu związanego z udzielaniem zamówień publicznych
w formie elektronicznej, służące w szczególności do przekazywania ofert, oświadczeń oraz dokumentów, zwane dalej „Platformą” lub
„Systemem”. Adres internetowy Platformy, na której będzie prowadzone postępowanie:
https://czosnow.ezamawiajacy.pl/pn/czosnow/demand/274201/notice/public/details .
2. Korzystanie z Platformy jest bezpłatne.
3. Zamawiający, określa niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie tj.:
3.1. Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż512kb/s (zalecane szerokopasmowe łącze
internetowe);
3.2. Komputer klasy PC lub MAC, z aktualnym systemem operacyjnym wspieranym przez producenta;
3.3. Zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa obsługująca TLS 1.2. Wybrana przeglądarka wspierana przez producenta:
MS Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub MS Edge;
3.4. Włączona obsługa JavaScript;
3.5. Zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie pdf.
4. Zamawiający, określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych na Platformę tj. plików w txt, rtf, pdf, xps, odt, ods, odp, doc, xls,
ppt, docx, xlsx, pptx, csv, jpg, jpeg, tif, tiff, geotiff, png, svg, wav, mp3, avi, mpg, mpeg, mp4, m4a, mpeg4, ogg, ogv, zip, tar, gz, gzip,
7z, html, xhtml, css, xml, xsd, gml, rng, xsl, xslt, TSL, XMLsig, XAdES, CAdES, ASIC, XMLenc. Zamawiający zaleca składanie oferty
wraz z załącznikami w formacie pdf.
5. Zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do Systemu na stronie internetowej prowadzonego postępowania:
https://czosnow.ezamawiajacy.pl/pn/czosnow/demand/274201/notice/public/details ,
poprzez założenia konta na stronie https://oneplace.marketplanet.pl .
6. Zamawiający informuje, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z Platformy, Wykonawca
winien skontaktować się z dostawcą rozwiązania teleinformatycznego Platformy dla Gminy Czosnów, tel. +48 22 257 22 23 (infolinia
dostępna w dni robocze, w godzinach 9.00-17.00) oraz e-mail na adres: oneplace@marketplanet.pl .
7. Wykonawca po wybraniu opcji „Przystąp do postępowania” zostanie przekierowany do strony https://oneplace.marketplanet.pl
gdzie zostanie powiadomiony o możliwości zalogowania lub do założenia bezpłatnego konta. Wykonawca zakłada konto wykonując
kroki procesu rejestracyjnego: podaje adres e-mail, ustanawia hasło, następnie powtarza hasło, wpisuje kod z obrazka, akceptuje
regulamin oraz klika polecenie „zarejestruj się”.
8. Pozostałe wymagania zostały określone w Rozdziale II SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZP.271.10.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa części pomieszczeń Szkoły Podstawowej w Kazuniu Nowym w celu modernizacji kotłowni w związku z wymianą kotłów, przebudowa wejścia do części zapleczowej budynku oraz przebudowa pomieszczenia pralni. Modernizacja kotłowni polegać będzie na wymianie kotła centralnego ogrzewania wraz z niezbędnymi instalacjami, rozdzielaczami oraz zasobnikiem ciepłej wody użytkowej (c.w.u.), a także na wymianie instalacji elektrycznej oraz instalacji ostrzegawczej systemu GAZEX.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają dokumenty zamówienia, w szczególności załącznik nr 1 do SWZ – dokumentacja projektowa oraz projektowane postanowieniach umowy (PPU), stanowiące załącznik nr 2 do SWZ.
3. Ilekroć w treści SWZ oraz załącznikach do SWZ, w tym w opisie przedmiotu zamówienia, projektowanych postanowieniach umowy lub dokumentacji projektowej użyte są znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególne procesy, a także normy, oceny techniczne, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne z opisywanym. Przez produkt równoważny dla wyspecyfikowanego przedmiotu zamówienie rozumie się produkt o parametrach i wymaganiach minimalnych wyszczególnionych (wymienionych) i określonych w szczegółowym zakresie, opisie przedmiotu zamówienia zawartym, w szczególności projektowanych postanowieniach umowy i dokumentacji projektowej. Zamawiający dopuszcza składanie ofert w oparciu o materiały, towary lub rozwiązania równoważne, a wszelkie towary określone w dokumentacji zamówienia, pochodzące od konkretnych producentów, określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać towary, aby spełnić wymagania stawiane przez Zamawiającego i stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Poprzez zapis w zakresie minimalnych wymagań parametrów jakościowych, Zamawiający rozumie wymagania towarów zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Operowanie przykładowymi nazwami producenta, ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. Zamawiający, przy opisie przedmiotu zamówienia, wskazując oznaczenie konkretnego producenta lub konkretny produkt, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach jakościowych i cechach użytkowych, co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych parametrach lub lepszych. Posługiwanie się nazwami producentów/produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Przez normę jakościową równoważną rozumie się taką, która potwierdza, że dostarczane produkty odpowiadają określonym normom lub specyfikacjom technicznym lub poświadcza zgodność działań
10 Wykonawcy z normami jakościowymi lub poświadcza zgodność działań Wykonawcy z równoważnymi normami jakościowymi odwołującymi się do systemów zapewniania jakości opartych na odpowiednich normach europejskich lub potwierdza odpowiednio stosowanie przez Wykonawcę równoważnych środków zapewnienia jakości. Przez normę jakościową równoważną rozumie się taką, która potwierdza, że dostarczane produkty odpowiadają określonym normom lub specyfikacjom technicznym lub poświadcza spełnianie przez Wykonawcę określonych norm zarządzania jakością, w tym dostępności dla osób niepełnosprawnych lub poświadcza spełnianie przez Wykonawcę określonych równoważnych norm zarządzania jakością, w tym dostępności dla osób niepełnosprawnych odwołujących się do systemów zarządzania jakością opartych na odpowiednich seriach norm europejskich oraz certyfikowanych przez akredytowane jednostki.
4. Wszystkie zastosowane wyroby i materiały muszą być dopuszczone do obrotu oraz stosowania w budownictwie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności posiadać wymagane deklaracje właściwości użytkowych oraz odpowiednie oznakowanie (np. znak CE lub znak budowlany B).

4.2.6.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45410000-4 - Tynkowanie

45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

80 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Gwarancja

4.3.6.)Waga

40,00

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu oraz spełniają warunki udziału w postępowaniu, opisane poniżej w niniejszym rozdziale SWZ.
2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
2.1 uprawnień do prowadzenie określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie wymaga potwierdzenia spełniania warunku w tym zakresie.
2.2 sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
2.2.1 Wykonawca musi wykazać posiadanie środków finansowych lub zdolności kredytowej w wysokości nie mniejszej niż 100 000,00 zł (słownie złotych: sto tysięcy00/100).
2.2.2 Wartości podane w dokumentach w walutach innych niż wskazane przez zamawiającego należy przeliczyć według średniego kursu NBP na dzień wystawienia dokumentu.
2.2.3 W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, spełnianie warunku wykonawcy wykazują łącznie;
2.3 zdolności technicznej lub zawodowej:
2.3.1 dotyczy Wykonawcy:
2.3.1.1 Wykonawca musi wykazać się wiedzą i doświadczeniem, polegającymi na należytym wykonaniu, w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie), co najmniej jednej roboty budowlanej odpowiadającej
14 swoim rodzajem i wartością przedmiotowi zamówienia, obejmującej wymianę kotła centralnego ogrzewania wraz z instalacją, rozdzielaczami oraz zasobnikiem ciepłej wody użytkowej, wykonaną w budynku użyteczności publicznej (w tym również o charakterze komercyjnym), o kubaturze nie mniejszej niż 5 000 m³.
2.3.1.2 Zamawiający zastrzega, że w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, warunek nie podlega sumowaniu, tj. jeden z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia musi wykazać się całym wymaganym doświadczeniem powyżej (warunek nie będzie spełniony, jeżeli wszyscy wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia w sumie wykażą się wymaganym doświadczeniem, ale żaden z nich indywidualnie nie wykazał się całym wymaganym doświadczeniem).
2.3.2 dotyczy osób:
2.3.2.1 Wykonawca wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, posiadającymi kwalifikacje zawodowe do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (t.j. Dz.U. z 2025 r., poz. 418 ze zm.) oraz rozporządzenia Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 29 kwietnia 2019 r. w sprawie przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (Dz.U. z 2019 r., poz. 831), w szczególności:
• jedną (1) osobą, która przy realizacji zamówienia będzie pełniła funkcję Kierownika budowy, posiadającą uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
• jedną (1) osobą, która przy realizacji zamówienia będzie pełniła funkcję Kierownika robót, posiadającą uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
2.3.2.2 Zamawiający wymaga zapewnienia pełnego składu osobowego obejmującego wszystkie wskazane funkcje. Dopuszcza się łączenie dwóch funkcji przez jedną osobę, pod warunkiem posiadania przez nią wymaganych uprawnień.
2.3.2.3 Każda z osób wskazanych do realizacji zamówienia musi wykazać, że posiada doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika budowy lub kierownika robót lub inspektora nadzoru inwestorskiego przy realizacji robót budowlanych, o których mowa w niniejszej SWZ, o wartości nie mniejszej niż 300 000,00 zł brutto.
2.3.2.4 Osoby skierowane do realizacji zamówienia muszą posiadać wymagane przepisami prawa aktualne uprawnienia oraz – jeżeli dotyczy – aktualną przynależność do właściwej izby samorządu zawodowego. Zamawiający dopuszcza dysponowanie tymi osobami na podstawie stosunku pracy lub innych umów cywilnoprawnych. Niewykazanie spełniania warunku w zakresie wszystkich wymaganych funkcji i osób będzie skutkowało odrzuceniem oferty.
3. W przypadku powoływania się przez wykonawcę na roboty wykonane lub wykonywane przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum), wykonawca winien wykazać, że daną robotę wykonał w ramach konsorcjum samodzielnie (np. umowa konsorcjum z podziałem zadań).
4. W odniesieniu do warunków dotyczących wiedzy i doświadczenia, wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z wykonawców, którzy wykonają roboty, do realizacji których te zdolności są wymagane.
5. Oceniając zdolność techniczną lub zawodową, zamawiający może na każdym etapie postępowania, uznać, że wykonawca nie posiada wymaganych zdolności, jeżeli posiadanie przez wykonawcę sprzecznych interesów, w szczególności zaangażowanie zasobów technicznych lub zawodowych wykonawcy w inne przedsięwzięcia gospodarcze wykonawcy może mieć negatywny wpływ na realizację zamówienia.
6. Za drogę zamawiający uzna drogę lub ulicę w rozumieniu ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 889).

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Tak

6.4.1)Informacje dotyczące wadium

5 000,00 zł (słownie złotych: pięć tysięcy złotych, 00/100).

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Dopuszczalne zmiany umowy oraz określenie zakresu i warunków tych zmian zostały zawarte w SWZ, w szczególności w załączniku nr 2 - Projektowanych Postanowieniach Umowy (PPU).

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-05-15 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Ofertę należy złożyć na Platformie pod adresem: https://czosnow.ezamawiajacy.pl w zakładce „OFERTY"

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-05-15 11:00

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-06-12

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 15.05.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Czosnów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Czosnów.
Tak. Wadium określono na 5000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.