Budowa gminnego magazynu OL i OC w m.Bucze
Zamawiający Gmina Grębocice (Grębocice, Dolnośląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa gminnego magazynu OL i OC w m.Bucze”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyZmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Grębocice |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 390647601 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Głogowska 3 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Grębocice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 59-150 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL516 - Legnicko-głogowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 768315501 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia.publiczne1@grebocice.com.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.bip.grebocice.com.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00222375 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-04-29 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00209729 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą | Budowa gminnego magazynu OL i OC w m.Bucze Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest budowa gminnego magazynu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w miejscowości Bucze Zakres robót obejmuje: a) Roboty budowlane, b) Roboty ziemne, c) Fundamenty, d) Izolacje fundamentów, e) Konstrukcja stalowa wiaty, f) Posadzki, g) Stolarka zewnętrzna, h) Elewacja, Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja techniczna opracowana przez Autorską Pracownię Projektową PROMA-BUD Adam Mordarski ul. Budowlanych 6 E, 67-200 Głogów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia jest dofinansowany ze środków budżetu państwa Program Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026, Budowa budowli zapewniających przetrwanie w wypadku wystąpienia skażeń i uderzeń z powietrza. Po zmianie: Budowa gminnego magazynu OL i OC w m.Bucze Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest budowa gminnego magazynu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w miejscowości Bucze Zakres robót obejmuje: a) Roboty budowlane, b) Roboty ziemne, c) Fundamenty, d) Izolacje fundamentów, e) Konstrukcja stalowa wiaty, f) Posadzki, g) Stolarka zewnętrzna, h) Elewacja, i) Wykonanie zjazdu j) Wycinka drzew Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja techniczna opracowana przez Autorską Pracownię Projektową PROMA-BUD Adam Mordarski ul. Budowlanych 6 E, 67-200 Głogów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia jest dofinansowany ze środków budżetu państwa Program Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026, Budowa budowli zapewniających przetrwanie w wypadku wystąpienia skażeń i uderzeń z powietrza. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 6.4. | Zamawiający wymaga wadium Przed zmianą | TAK Po zmianie: NIE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 6.4.1. | Informacje dotyczące wadium Przed zmianą | Zamawiający wymaga od wykonawców wniesienia wadium w wysokości 5 000,00 zł Po zmianie: |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-05-06 09:00 Po zmianie: 2026-05-13 09:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-05-06 09:15 Po zmianie: 2026-05-13 09:15 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-06-05 Po zmianie: 2026-06-11 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.