Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 160 407 zł
Umowa zawarta
28 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 19 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 160 407 zł – 1 228 094 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa, montaż i uruchomienie kompleksowej infrastruktury serwerowej, backupu oraz zasilania gwarantowanego

Zamawiający Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o. (Radom, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa, montaż i uruchomienie kompleksowej infrastruktury serwerowej, backupu oraz…”, wybierając ofertę wykonawcy Alma S.A. Wartość umowy: 1 160 407 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o.Radom, Mazowieckieopublikowano 29 kwietnia 2026
Wartość umowy
1 160 407 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Jedna oferta została odrzucona z powodu niezgodności z warunkami zamówienia.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Alma S.A. (Poznań), mała firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 1 160 406,60 zł (umowę zawarto 28 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 19 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail