Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Przeprowadzenie szkoleń w zakresie cyberbezpieczeństwa dla pracowników UG Drużbice i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Drużbicach - w ramach projektu "Cyberbezpieczny Samorząd - UG Drużbice" Etap II

Zamawiający Gmina Drużbice (Drużbice, Łódzkie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przeprowadzenie szkoleń w zakresie cyberbezpieczeństwa dla pracowników UG Drużbice i…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina DrużbiceDrużbice, Łódzkieopublikowano 27 kwietnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 580 867 zł
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA DRUŻBICE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590648089

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

77 A

1.4.2.)Miejscowość

Drużbice

1.4.3.)Kod pocztowy

97-403

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.4.7.)Numer telefonu

044-631-10-78 (79)

1.4.8.)Numer faksu

044 631-12-59

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@druzbice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.druzbice.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00216845

2.2.)Data ogłoszenia

2026-04-27

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00208897

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-04-29 09:00 Po zmianie: 2026-05-05 09:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-04-29 10:00 Po zmianie: 2026-05-05 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-05-28 Po zmianie: 2026-06-03

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80550000-4Usługi szkolenia w dziedzinie bezpi…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
580 867 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
180 091 zł652 026 zł
Rozstęp międzykwartylowy
471 935 zł
Źródło próbki
CPV 80550000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
180 091 zł
Mediana
580 867 zł
Górny kwartyl
652 026 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Drużbice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Drużbice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80550000-4 (Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.