Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu szczecineckiego w sezonie 2025/2026

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg W Szczecinku (Szczecinek, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu szczecineckiego w sezonie 2025/2026”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 714 920 zł
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiatowy Zarząd Dróg W Szczecinku

1.2.)Oddział zamawiającego

ul. Warcisława IV 16

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330962901

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Warcisława IV (Starostwo), 16

1.4.2.)Miejscowość

Szczecinek

1.4.3.)Kod pocztowy

78-400

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat.pzd@powiat.szczecinek.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://pzd.szczecinek.ibip.pl/public/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ddd83767-2f2f-4a8d-9ce6-945faa5280e0

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00215573

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-04-24

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00530494

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu szczecineckiego w sezonie 2025/2026

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

dotyczy: Zadanie nr 7 - Zimowe utrzymanie 31,532 km dróg powiatowych na terenie powiatu szczecineckiego w sezonie 2025/2026 na odcinkach:

1. nr drogi 1266ZWierzchowo - Kusowo, km - 7,690
2. nr drogi 1263Z Godzisław – Przystawy – Sławno – DP 1266Z – Kwakowo,
km -11,058
3. nr drogi 1257Z Godzisław (od skrzyżowania z DP 1263Z) – DP 3502Z,
km - 3,036
4. nr drogi 3502Z Granica powiatu – Czechy – Wierzchowo, km -9,748
Łączna ilość kilometrów: 31,532.
Minimalne wymagania sprzętowe:
- nośnik ( min.100kM ) z pługiem 1 szt
- posypywarka ( min 6 t) 1 szt.

3.9.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-10

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-03-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Usługi Transportowe i Sanitarne Eugeniusz Burda

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6731053793

4.3.3.)Ulica

Wysoki Kamień 2

4.3.4.)Miejscowość

Biały Bór

4.3.5.)Kod pocztowy

78-425

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

75676,80 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00627929/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-03-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

72528,99 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
714 920 zł
Próbka: 84 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
250 493 zł1 791 218 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 540 725 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
250 493 zł
Mediana
714 920 zł
Górny kwartyl
1 791 218 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zarząd Dróg W Szczecinku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecinek.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.