Ogrodzenie ośrodka wypoczynkowego w Gródku Krajeńskim
Zamawiający Związek Gmin Nakło nad Notecią - Łobżenica (Nakło Nad Notecią, Kujawsko-Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Ogrodzenie ośrodka wypoczynkowego w Gródku Krajeńskim”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 523 356 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4119, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
07 kwietnia 2026
Termin ofert: 29 kwietnia 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
21 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
24 kwietnia 2026
- Wynik: wybrano wykonawcę
22 maja 2026
21 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Związek Gmin Nakło nad Notecią - Łobżenica |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 526070097 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Ks. Piotra Skargi 7 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Nakło nad Notecią |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 89-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL617 - Inowrocławski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zp@umig.naklo.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://zgnl.ssdip.bip.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00214095 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-04-24 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00186526 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-04-24 09:00 Po zmianie: 2026-04-29 09:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-04-24 09:15 Po zmianie: 2026-04-29 09:15 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-05-23 Po zmianie: 2026-05-28 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.