Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
289 185 zł
Umowa zawarta
15 kwietnia 2026
Okres realizacji
od 17 kwietnia 2026 do 16 kwietnia 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności20%Czas usunięcia awarii20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi serwisowe i opieka powdrożeniowa wraz z nadzorem autorskim dla szpitalnego systemu informatycznego Simple.ERP 6.30"

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kole (Koło, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi serwisowe i opieka powdrożeniowa wraz z nadzorem autorskim dla szpitalnego systemu…”, wybierając ofertę wykonawcy Simple S.A. Wartość umowy: 289 185 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
289 185 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Simple S.A. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 289 185,30 zł (umowę zawarto 15 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 17 kwietnia 2026 r. do 16 kwietnia 2027 r..

  • 5

    WykonawcaPostępowanie na usługi serwisowe i opieki powdrożeniowej dla systemu Simple.ERP 6.30 wygrała firma "INFORMATYKA MEDYCZNA" Sp. z o.o.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail