Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa gazu ziemnego do celów grzewczych do budynku Sądu Rejonowego w Brodnicy

Zamawiający Sąd Rejonowy w Brodnicy (Brodnica, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa gazu ziemnego do celów grzewczych do budynku Sądu Rejonowego w Brodnicy”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Sąd Rejonowy w BrodnicyBrodnica, Kujawsko-Pomorskie (powiat Brodnicki →)opublikowano 21 kwietnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 781 179 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Sąd Rejonowy w Brodnicy

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000321477

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Sądowa 5

1.4.2.)Miejscowość

Brodnica

1.4.3.)Kod pocztowy

87-300

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.4.7.)Numer telefonu

56 49 41 700

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

administracja@brodnica.sr.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.brodnica.sr.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-24191537-da26-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00209448

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-04-21

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00233322

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa gazu ziemnego do celów grzewczych do budynku Sądu Rejonowego w Brodnicy

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliwa gazowego - gazu ziemnego do celów grzewczych do budynku Sądu Rejonowego w Brodnicy.
2. Dostawa gazu zmiennego odbywać się będzie na podstawie umowy zawierającej postanowienia umowy sprzedaży gazu ziemnego wysokometanowego E oraz umowy o świadczenie usługi dystrybucji gazu zmiennego przy ciśnieniu nie mniejszym niż 1,6 kPa i nie większym niż 2,5 kPa (tzw. umowy kompleksowej dostarczania paliwa gazowego).
3. Dostawa gazu ziemnego odbywać się będzie całodobowo do punktu poboru gazu znajdującego się w budynku Sądu Rejonowego w Brodnicy przy ul. Sądowej 5.
4. Prognozowane zużycie gazu ziemnego w ciągu 24 miesięcy (w okresie od 01.04.2024 r. do 31.03.2026 r.) wynosi 550 000 kWh (rocznie 275 000 kWh); maksymalne odchylenie od ilości prognozowanej określa się na poziomie +/- 20%.

3.9.)Główny kod CPV

09123000-7 - Gaz ziemny

3.10.)Dodatkowy kod CPV

65210000-8 - Przesył gazu

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-03-27

4.2.)Okres realizacji zamówienia

24 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Unimot Energia i Gaz Sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9730421440

4.3.3.)Ulica

Aleje Jerozolimskie

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-305

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

175077,51 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00302562/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

167074,78 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09123000-7Gaz ziemny
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
781 179 zł
Próbka: 55 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
315 000 zł2 302 389 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 987 389 zł
Źródło próbki
CPV 09123000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
315 000 zł
Mediana
781 179 zł
Górny kwartyl
2 302 389 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Rejonowy w Brodnicy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brodnica.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09123000-7 (Gaz ziemny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.