ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Świadczenie usług utrzymania oraz rozwoju systemu Webcon BPS na okres 2 lat

Zamawiający Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Świadczenie usług utrzymania oraz rozwoju systemu Webcon BPS na okres 2 lat”. Termin składania ofert minął 8 maja 2026, 10:00. Wadium: 5000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 21 kwietnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 372 677 zł
Wadium
5000 zł
Termin składania ofert
8 maja 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena90%Deklarowany czas dostarczenia Rozwiązania Ostatecznego błędów Krytycznych10%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    21 kwietnia 2026

    Termin ofert: 8 maja 2026 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    22 lipca 2026

    2 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresUsługi utrzymania i rozwoju systemu Webcon BPS (workflow do obsługi procesów back-office) przez okres 2 lat, obejmujące m.in. aktualizacje, wsparcie techniczne oraz rozbudowę funkcjonalności.

  • 2

    TerminOferty częściowe niedozwolone, preferencja dla MŚP nie wskazana, termin realizacji: 2 lata od podpisania umowy, ryzyko wysokie ze względu na zależność od stabilności systemu Webcon BPS.

  • 3

    WarunkiWymagane doświadczenie w realizacji podobnych projektów (co najmniej 2 lata w zakresie Webcon BPS), znajomość standardów bezpieczeństwa danych oraz umiejętność pracy w środowiskach publicznych instytucji.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail