AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Badanie sprawozdań finansowych Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu Spółka Akcyjna za lata 2026 – 2027 z opcją przedłużenia umowy o kolejne dwa lata

Zamawiający Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Badanie sprawozdań finansowych Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu Spółka Akcyjna za…”. Termin składania ofert upływa 10 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 28 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
10 września 2026, 10:00
6d 6h
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena40%Doświadczenie Kluczowego biegłego rewidenta (Do)30%Organizacja pracy zespołu biegłych rewidentów oraz pracowników zatrudnionych przy audycie 30%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    28 sierpnia 2026

    Termin ofert: 10 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 10 września 2026 roku o godzinie 10:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 40%, Doświadczenie Kluczowego biegłego rewidenta (Do) 30%, Organizacja pracy zespołu biegłych rewidentów oraz pracowników zatrudnionych przy audycie 30%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Badanie sprawozdań finansowych Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu Spółka Akcyjna za lata 2026 – 2027 z opcją przedłużenia umowy o kolejne dwa lata.

  • 4

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Kontekst Atlasu

  • Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2023 r. wygrał KPW Audytor Sp. z o.o. przy 2 ofertach.
  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 5 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego, w tym 3 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 1 oddalono. Dla skali: 107 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POLSKA AGENCJA INWESTYCJI I HANDLU SPÓŁKA AKCYJNA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 012070669

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Krucza 50

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-025

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@paih.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.paih.gov.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Sprawy gospodarcze i finansowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Badanie sprawozdań finansowych Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu Spółka Akcyjna za lata 2026 – 2027 z opcją przedłużenia umowy o kolejne dwa lata

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2909a35a-f980-4730-a5d1-2f17e4b013e8

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412723

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/paih

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://platformazakupowa.pl/pn/paih

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Postępowanie prowadzone jest w
języku polskim za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/paih
Zamawiający, zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020r. w sprawie sposobu sporządzania i
przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w
postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020r. poz. 2452), określa niezbędne wymagania
sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na platformazakupowa.pl, tj.:
- stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s,
- komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja,
jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje,
- zainstalowana dowolna, inna przeglądarka internetowa niż Internet Explorer,
- włączona obsługa JavaScript,
- zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf,
- Szyfrowanie na platformazakupowa.pl odbywa się za pomocą protokołu TLS 1.3.
- Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu
lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar.
Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z platformazakupowa.pl dotyczące w szczególności logowania, składania
wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu
platformazakupowa.pl znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem:
https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Szczegółowa informacja znajduje się w rozdziale XXVIII SWZ.

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Szczegółowa informacja znajduje się w rozdziale XXVIII SWZ.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZP.DF.25.14.2026/TP

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Badanie ustawowego sprawozdania finansowego Zleceniodawcy przeprowadzone będzie zgodnie z Opisem przedmiotu Umowy (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do Umowy oraz z

a) Ustawą z dnia 29.09.1994 r. o rachunkowości (Dz. U. z 2023 r. poz.217 tj. z późn. zm.), b) Ustawą z dnia 11 maja 2017 r. o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym (Dz. U. z 2023 r. poz. 1015 z późn. zm.) z uwzględnieniem bieżących zmian w przepisach prawnych, c) Krajowymi Standardami Badania przyjętymi uchwałą Nr 3430/52a/2019 Krajowej Rady Biegłych Rewidentów z dnia 21 marca 2019 r. w sprawie krajowych standardów badania oraz innych dokumentów (z późn. zm.), d) Zasadami etyki zawodowej biegłych rewidentów które stanowi Międzynarodowy Kodeks etyki zawodowych księgowych wprowadzony uchwałą Nr 3431/52a/2019 Krajowej Rady Biegłych Rewidentów z dnia 25 marca 2019 r. w sprawie zasad etyki zawodowej biegłych rewidentów, w celu uzyskania racjonalnej pewności czy każde ze Sprawozdań finansowych jako całość nie zawiera istotnych zniekształceń spowodowanych oszustwem lub błędem oraz wydania sprawozdania z badania, zawierającego opinię biegłego rewidenta o zbadanym Sprawozdaniu finansowym lub odmowę wydania opinii, gdy biegły rewident nie jest w stanie wyrazić opinii o badanym Sprawozdaniu finansowym. 2. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Załączniku nr 1 do SWZ (dalej: OPZ) oraz projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 4 do SWZ) (dalej: PPU).

4.2.6.)Główny kod CPV

79212100-4 - Usługi audytu finansowego

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

79212000-3 - Usługi audytu

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zleceniodawcy przysługuje prawo w ramach opcji zlecenia przeprowadzenia badania ustawowego sprawozdania finansowego Zleceniodawcy na dzień 31 grudnia 2028r. (za okres od 01 stycznia 2028r.
do 31 grudnia 2028r.) oraz na dzień 31 grudnia 2029r. ( za okres od 01 stycznia 2029r. do 31 grudnia 2029r.)

Prawo opcji określono z uwagi na brzmienie art. 66 ust. 5 ustawy o rachunkowości. Decyzja o ewentualnym skorzystaniu z prawa opcji leży w gestii Rady Nadzorczej Zamawiającego zgodnie z art. 66 ust. 4 ustawy o rachunkowości.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2030-04-15

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

40

4.3.4.)Rodzaj kryterium

organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.)Nazwa kryterium

Doświadczenie Kluczowego biegłego rewidenta (Do)

4.3.6.)Waga

30

4.3.4.)Rodzaj kryterium

organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.)Nazwa kryterium

Organizacja pracy zespołu biegłych rewidentów oraz pracowników zatrudnionych przy audycie (bez administracji) u Wykonawcy (Org)

4.3.6.)Waga

30

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:

1. spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej:

Wykonawca musi posiadać wpis na listę firm audytorskich prowadzoną przez Polską Agencję Nadzoru Audytowego (PANA). Zamawiający zweryfikuje aktualnośc wpisu na podstawie listy udostepnionej na stronie internetowej PANA (https://strefa.pana.gov.pl/wyszukiwarka/);

2. spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej:

1) Wykonawca zobowiązany jest wykazać się doświadczeniem zawodowym polegającym na tym, że w ciągu ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeśli okres działalności jest krótszy – w tym okresie przeprowadził co najmniej:
a) 4 (cztery) czynności polegające na badaniu ustawowym rocznych sprawozdań finansowych spółek prawa handlowego w rozumieniu Ksh o sumie bilansowej nie mniejszej niż 0,5 mld zł, przy czym co najmniej dwa badania dotyczyły sprawozdań finansowych dwóch różnych podmiotów sporządzonych za ten sam rok obrotowy;
b) 3 (trzy) czynności polegające na badaniu ustawowym rocznych sprawozdań finansowych spółek, w których Skarb Państwa posiada większościowy udział w kapitale zakładowym spółki;
c) 2 (dwie) czynności polegające na badaniu ustawowym rocznych sprawozdań finansowych spółek prawa handlowego w rozumieniu Ksh, z których każda obejmowała co najmniej jedną dotację (o której mowa w ustawie z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych) o wartości nie niższej niż 5 mln zł.

Zamawiający dopuszcza aby jedno badanie potwierdzało wymagania opisane w lit. a) lub b) lub c). Zamawiający dopuszcza w zwiazku z tym wskazanie badania, które jednocześnie potwierdza np. warunki a) i c), albo b) i c) albo c), b), a) – w dowolnych konfiguracjach.

2) Wykonawca musi wykazać, że dysponuje lub będzie dysponował:
a) co najmniej 10 biegłymi rewidentami, wpisanymi do rejestru biegłych rewidentów prowadzonego przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów, z których każdy, w ciągu ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, był odpowiedzialny za przeprowadzanie co najmniej 3 badań ustawowych rocznych sprawozdań finansowych;
b) co najmniej 4 biegłymi rewidentami, wpisanymi do rejestru biegłych rewidentów prowadzonego przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów, z których każdy, w ciągu ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, był odpowiedzialny za przeprowadzanie co najmniej 2 badań polegających na badaniu ustawowym rocznych sprawozdań finansowych spółek prawa handlowego w rozumieniu Ksh, z których każde obejmowało co najmniej jedną dotację (o której mowa w ustawie z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych) o wartości nie niższej niż 5 mln zł.
c) co najmniej 50 osobami wykonującymi czynności przy audycie (bez administracji);

Możliwe jest wskazanie tej samej osoby, która jednocześnie spełnia wymogi określone w literach: a), b) lub c). Zamawiający dopuszcza, aby wskazane osoby jednocześnie potwierdzały np. warunki a) i c), albo b) i c) albo c), b), a) – w dowolnych konfiguracjach tak, aby łącznie spełnić wszystkie wymagania. Minimalna liczba wymaganych osób w celu spełnienia warunków: 50.

3) Wykonawca musi wykazać, że dysponuje lub będzie dysponował kluczowym biegłym rewidentem, którego wyznaczy do badania sprawozdania finansowego Spółki, który wykaże się następującym doświadczeniem:
a) był odpowiedzialny w ciągu ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert za przeprowadzanie co najmniej 4 badań ustawowych rocznych sprawozdań finansowych spółek prawa handlowego w rozumieniu Ksh, o sumie bilansowej co najmniej 0,5 mld zł;
b) był odpowiedzialny w ciągu ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert za przeprowadzanie co najmniej 2 badań polegających na badaniu ustawowym rocznych sprawozdań finansowych spółek prawa handlowego w rozumieniu Ksh, z których każde obejmowało co najmniej jedną dotację (o której mowa w ustawie z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych) o wartości nie niższej niż 5 mln zł.
Możliwe jest wskazanie jednego lub kilku badań, które jednocześnie spełniają wymogi określone w literach: a), b).
3. Zamawiający zastrzega, że w sytuacji składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, warunek, o których mowa:
1) ust. 1 powyżej (uprawnienia do prowadzenia działalności) musi spełnić każdy wykonawca, który będzie wykonywał czynności polegające na badaniu ustawowym rocznych sprawozdań finansowych.
2) w ust. 2 powyżej może zostać spełniony łącznie przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie;
4. W odniesieniu do warunku udziału w postępowaniu, o którym mowa w ust. 2 powyżej, Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z Wykonawców, którzy wykonają usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane i wypełniają oświadczenie zawarte w pkt 6 Formularza oferty (załącznik nr 2 do SWZ), z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy.

Wykonawca może polegać na wiedzy i doświadczeniu innych podmiotów na zasadzie art. 118 ustawy Pzp w odniesieniu do warunku określonego w ust. 2 powyżej.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

nie dotyczy

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

1. Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, nie będzie wezwany do złożenia podmiotowych środków dowodowych w celu wykazania braku podstaw wykluczenia z postępowania, o których mowa w Rozdziale VIII SWZ.
2. Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, zostanie wezwany do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych, w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu tj.:
1) wykazu usług wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy. Wzór wykazu stanowi Załącznik nr 6 do SWZ.
2) Wykaz osób w zakresie warunku określonego w rozdziale IX pkt 2 ppkt 2 (dotyczy osób wykonujących czynności przy audycie - bez administracji oraz biegłych z wyłączeniem kluczowego biegłego rewidenta) skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia wraz z informacjami na temat ich doświadczenia niezbędnego do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami. Wzór wykazu osób stanowi Załącznik nr 7 do SWZ.
UWAGA:
Zamawiający z uwagi na zastosowanie zgodnie z art. 242 ust. 2 pkt 5 Ustawy Pzp kryterium oceny ofert dotyczącego doświadczenia osoby Kluczowego biegłego rewidenta, które jest bezpośrednio powiązane z brzmieniem warunku udziału w postępowaniu wymaga na podstawie art. 126 ust. 2 ustawy Pzp złożenia wraz z ofertą wykazu osób dotyczącego Kluczowego biegłego rewidenta w zakresie warunku określonego w rozdziale IX pkt 2 ppkt 3 SWZ. Wykaz osób w tym zakresie jest wkomponowany w treść formularza oferty.

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

nie dotyczy

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.
2. W przypadku, o którym mowa w ust. 1, wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zamawiający określił zmiany oraz warunki ich wprowadzenia w par. 13 PPU stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-10 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/pn/paih

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-10 10:10

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-09

Sekcja 9

Pozostałe informacje

Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawców, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79212100-4Usługi audytu finansowego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Historia

Poprzednie edycje tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2023wygrał(a): KPW Audytor Sp. z o.o.73 tys. zł2 ofertywynik →
  2. 2023zwycięzca nieujawniony w ogłoszeniuwartość b.d.oferty b.d.wynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 10.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79212100-4 (Usługi audytu finansowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.