ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

ROZWÓJ ENERGETYKI ROZPROSZONEJ POPRZEZ ZASTOSOWANIE ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII W BUDYNKACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ W MIEŚCIE KALETY.

Zamawiający Miasto Kalety (Kalety, Śląskie) prowadził postępowanie „ROZWÓJ ENERGETYKI ROZPROSZONEJ POPRZEZ ZASTOSOWANIE ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII W…”. Termin składania ofert minął 20 maja 2026, 12:30. Wadium: 15 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto KaletyKalety, Śląskie (powiat Tarnogórski →)opublikowano 20 kwietnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 458 993 zł
Wadium
15 000 zł
Termin składania ofert
20 maja 2026, 12:30
Zakończone
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

+ SWZPodsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji OZE w czterech budynkach użyteczności publicznej w Kaletach. Obejmuje to montaż kotłów na pellet (łącznie 4 szt., o mocy 2x150kW, 100kW, 200kW), magazynów energii (łącznie 4 szt., o pojemnościach 45kWh, 8kWh, 20kWh, 13kWh), dwóch pomp ciepła (po 25kW każda) oraz rozbudowę istniejącej instalacji PV o dodatkowe panele i wymianę falowników na hybrydowe w czterech lokalizacjach.

    Źródło: Załącznik nr 9 - Program Funkcjonalno-Użytkowy [OZE]
  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert nie zostały przedstawione w tym fragmencie SWZ. Konieczne jest zapoznanie się z pełną treścią dokumentacji, aby poznać wagi poszczególnych kryteriów.

    Źródło: Załącznik nr 5 - wykaz osób [OZE]
  • 3

    WarunkiZamawiający wymaga, aby Wykonawca posiadał odpowiednie uprawnienia budowlane do prowadzenia robót. Należy wykonać projekt techniczny, uzyskać niezbędne pozwolenia, uzgodnienia i zgody administracyjne, a następnie przeprowadzić montaż i uruchomienie instalacji.

    Źródło: SWZ 20.04.2026 r. [OZE]
  • 4

    KryteriaKryterium oceny ofert stanowi cena ofertowa brutto oraz oferowany okres gwarancji.

    Źródło: Załącznik nr 1 - formularz ofertowy [OZE]
  • 5

    ZakresOferta musi być związująca do dnia 4 czerwca 2026 r. Należy określić cenę netto i brutto oraz stawkę VAT.

    Źródło: Załącznik nr 1 - formularz ofertowy [OZE]
  • 6

    ZakresSzczegółowy opis techniczny i zakres prac znajduje się w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU), który stanowi załącznik do SWZ. Zaleca się dokładne zapoznanie się z PFU przed złożeniem oferty.

    Źródło: SWZ 20.04.2026 r. [OZE]

Na podstawie ogłoszenia i dokumentacji SWZ · Zawsze weryfikuj z oryginałem

Alert e-mail