ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Modernizacja, remont oraz doposażenie budynku użyteczności publicznej przy ul. Poniatowskiego 1 w Widawie

Zamawiający Gmina Widawa (Widawa, Łódzkie) prowadził postępowanie „Modernizacja, remont oraz doposażenie budynku użyteczności publicznej przy ul.…”. Termin składania ofert minął 5 maja 2026, 10:00. Wadium: 6000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina WidawaWidawa, Łódzkieopublikowano 20 kwietnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 312 520 zł
Wadium
6000 zł
Termin składania ofert
5 maja 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji na wykonane roboty budowlane oraz wbudowane materiały40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    20 kwietnia 2026

    Termin ofert: 5 maja 2026 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    03 czerwca 2026

    1 oferta1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest modernizacja, remont oraz doposażenie budynku użyteczności publicznej zlokalizowanego przy ul. Poniatowskiego 1 w Widawie.

  • 2

    ZakresZamówienie obejmuje roboty budowlane wykończeniowe, malarskie, prace z zakresu stolarki budowlanej, kładzenie płytek oraz montaż rolet wewnętrznych.

  • 3

    ZakresZamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail