Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

dostawę w 18 pakietach Implantów stosowanych w kręgosłupie szyjnym oraz Implantów do stabilizacji kręgosłupa w odcinku piersiowym i lędźwiowym dla potrzeb Oddziału Neurochirurgii Neurotraumatologii

Zamawiający Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu (Elbląg, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „dostawę w 18 pakietach Implantów stosowanych w kręgosłupie szyjnym oraz Implantów do…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Wojewódzki Szpital Zespolony w ElbląguElbląg, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 20 kwietnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,9 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 170745930

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Królewiecka 146

1.4.2.)Miejscowość

Elbląg

1.4.3.)Kod pocztowy

82-300

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

mdudzinska@szpital.elblag.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://szpital.elblag.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5d1610a9-0aa6-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00205707

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-04-20

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/S 118-371533

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

dostawę w 18 pakietach Implantów stosowanych w kręgosłupie szyjnym oraz Implantów do stabilizacji kręgosłupa w odcinku piersiowym i lędźwiowym dla potrzeb Oddziału Neurochirurgii Neurotraumatologii

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Stabilizacja przednia wraz z zestawem retraktorów i frezami (wiertarka w użyczenie).- 5 pozycji

3.9.)Główny kod CPV

33184100-4 - Implanty chirurgiczne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zestaw do stabilizacji tylnej w zmianach zwyrodnieniowych kręgosłupa wraz z zestawem retraktorów i frezami ( wiertarka w użyczenie). - 5 poz.

3.9.)Główny kod CPV

33184100-4 - Implanty chirurgiczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-16

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-02-28

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Aesculap Chifa Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

788-00-08-829

4.3.3.)Ulica

ul. Tysiąclecia 14

4.3.4.)Miejscowość

Nowy Tomyśl

4.3.5.)Kod pocztowy

64-300

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

2063880 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/S 180-563834

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-02-28

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

3

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

zmiana terminu wykonania umowy oraz zwiększenie wartości umowy o 9,99%

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

umowę przedłużono do dnia 31.12.2025r. oraz zwiększono wartość umowy

5.4.6.)Wartość zmiany

206181,16

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

zmiana terminu obowiązywania umowy

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

przedłużenie terminu obowiązywania umowy do 28.,02.2026r.

5.4.6.)Wartość zmiany

0

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

3

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

obniżenie cen jednostkowych

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Obniżenie cen jednostkowych w Pakiecie nr 1 poz. 1,2,3 oraz w Pakiecie nr 8 poz. 1, 2a) i 4

5.4.6.)Wartość zmiany

154548

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1892767,31 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33184100-4Implanty chirurgiczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Elbląg.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33184100-4 (Implanty chirurgiczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.