Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
306 270 zł
Umowa zawarta
31 marca 2026
Okres realizacji
do 22 kwietnia 2026
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 306 270 zł – 598 666 złodrzucone: 5wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie koordynatora wydarzenia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa organizacji wydarzenia pn. Festiwal Kariery

Zamawiający Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa organizacji wydarzenia pn. Festiwal Kariery”, wybierając ofertę wykonawcy ESPECTO sp. z o.o. Wartość umowy: 306 270 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Wojewódzki Urząd Pracy w OpoluOpole, Opolskieopublikowano 17 kwietnia 2026
Wartość umowy
306 270 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Ofertypostępowaniu złożono cztery oferty, z czego jedna została odrzucona.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ESPECTO sp. z o.o. (Zakrzów), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 306 270,00 zł (umowę zawarto 31 marca 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 306 270,00 zł do 598 665,60 zł. Odrzucono 5 ofert.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 22 kwietnia 2026 r..

  • 6

    WykonawcaZamówienie dotyczące organizacji Festiwalu Kariery wygrała firma Grupa Creative Sp. z o.o. z Krakowa.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W OPOLU

1.3.)Oddział zamawiającego

Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 531655508

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Głogowska 25C

1.5.2.)Miejscowość

Opole

1.5.3.)Kod pocztowy

45-315

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.7.)Numer telefonu

774416701

1.5.8.)Numer faksu

774416702

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wup@wup.opole.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://wupopole.praca.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wupopole.praca.gov.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa organizacji wydarzenia pn. Festiwal Kariery

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7f21af26-45ce-489c-b275-efb540b6b942

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00203461

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00039540/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.25 Usługa organizacji "Festiwalu Kariery"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt "Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie" w ramach naboru pt. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00134723

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

NO.3317.3.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

290000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem umowy jest kompleksowa usługa organizacji i obsługi wydarzenia pod nazwą „Festiwal Kariery” w ramach projektu Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności pn. „Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie” w ramach naboru pt. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych”, dalej jako wydarzenie.

4.5.3.)Główny kod CPV

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79950000-8 - Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów

79951000-5 - Usługi w zakresie organizowania seminariów

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55320000-9 - Usługi podawania posiłków

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

5

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

306270,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

598665,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

306270,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ESPECTO sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9452232630

7.3.3)Ulica

Zakrzów 472

7.3.4)Miejscowość

Zakrzów

7.3.5)Kod pocztowy

32-003

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

306270,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-04-22

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Na podstawie ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu
agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego), Zamawiający wykluczy z postępowania o
udzielenie zamówienia publicznego Wykonawców wykluczonych na podstawie przepisu art. 7 ust. 1 ww. ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79952000-2Usługi w zakresie organizacji impre…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
201 056 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
68 040 zł376 941 zł
Rozstęp międzykwartylowy
308 901 zł
Źródło próbki
CPV 79952000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
68 040 zł
Mediana
201 056 zł
Górny kwartyl
376 941 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opole.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 306 270 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79952000-2 (Usługi w zakresie organizacji imprez). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ESPECTO sp. z o.o. (Zakrzów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.