ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Rozbudowa drogi 108854R w km 0+000,00- km 0+725,12 w miejscowości Nowa Wieś i Trzebownisko wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, budowlami i urządzeniami budowlanymi”.

Zamawiający Gmina Trzebownisko (Trzebownisko, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Rozbudowa drogi 108854R w km 0+000,00- km 0+725,12 w miejscowości Nowa Wieś i…”. Termin składania ofert minął 20 maja 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina TrzebowniskoTrzebownisko, Podkarpackie (powiat Rzeszowski →)opublikowano 16 kwietnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 720 337 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
20 maja 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena80%Doświadczenie kierownika budowy20%

Przebieg postępowania

5 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresRozbudowa odcinka drogi gminnej o długości 725,12 m (km 0+000,00–0+725,12) w miejscowościach Nowa Wieś i Trzebownisko, obejmująca nawierzchnię, infrastrukturę techniczną, budowle i urządzenia budowlane.

  • 2

    WarunkiWymagane doświadczenie wykonawcy w realizacji podobnych robót budowlanych dróg gminnych, potwierdzone referencjami oraz posiadanie odpowiednich uprawnień budowlanych (kwalifikacje zawodowe, rejestracja w Izbie Inżynierów Budownictwa).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail