Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonanie usług zimowego utrzymania dróg w sezonie zimowym 2025/2026 na drogach powiatowych zarządzanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Działdowie

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Działdowie (Działdowo, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie usług zimowego utrzymania dróg w sezonie zimowym 2025/2026 na drogach…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

9 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiatowy Zarząd Dróg w Działdowie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130382699

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Lidzbarska 31

1.4.2.)Miejscowość

Działdowo

1.4.3.)Kod pocztowy

13-200

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

pzddzialdowo@home.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pzddzialdowo.home.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-23b77df9-be20-4775-8e23-dda2204ef6f7

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00201317

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-04-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00391763

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Wykonanie usług zimowego utrzymania dróg w sezonie zimowym 2025/2026
na drogach powiatowych zarządzanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Działdowie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

,, Wykonanie usług zimowego utrzymania dróg w sezonie zimowym 2025/2026 na drogach powiatowych zarządzanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Działdowie’’. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: CPV – 90620000-9 usługi odśnieżania 90630000-2 usługi usuwania oblodzeń 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w: 1) wzorze umowy – załącznik nr 8a;8b;8c;8d;8e;8f do SWZ 2) Specyfikacjach Technicznych - załącznik nr 9a;9b;10a;10b do SWZ 4. Minimalne zapotrzebowanie na sprzęt do wykonania wykonanie usług zimowego utrzymania dróg w sezonie zimowym 2025/2026 na drogach powiatowych zarządzanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Działdowie. Część Nr 3 – Przygotowanie mieszanki piaskowo-solnej, załadowanie mechaniczne na piaskarki. Baza Sprzętu i Transportu w Działdowie ul. Lidzbarska 31 – Przygotowanie mieszanki piaskowo-solnej- Ładowarka do mieszanki piaskowo-solnej – szt.1 – Załadowanie mieszanki piaskowo-solnej na piaskarki-Ładowarka do mieszanki piaskowo-solnej – szt.1 Baza Sprzętu i Transportu w Lidzbarku ul. Główny Dworzec 1 – Przygotowanie mieszanki piaskowo-solnej - Ładowarka do mieszanki piaskowo-solnej – szt.1 – Załadowanie mieszanki piaskowo-solnej na piaskarki-Ładowarka do mieszanki piaskowo-solnej – szt.1

3.9.)Główny kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-08

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-11-01 do 2026-04-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Dariusz Wiśniewski Usługi Transportowe

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

571-100-11-72

4.3.4.)Miejscowość

Działdowo

4.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

194,40 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00466296/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-04-15

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

194,40 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90630000-2Usługi usuwania oblodzeń
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zarząd Dróg w Działdowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Działdowo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90630000-2 (Usługi usuwania oblodzeń). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.