Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa pieczywa, mąki, wyrobów cukierniczych.

Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie (Lublin, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa pieczywa, mąki, wyrobów cukierniczych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4 w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 16 kwietnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 332 439 zł
Konkurencyjność
~3,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie

1.2.)Oddział zamawiającego

USK Nr 4

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288751

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Dr. K. Jaczewskiego 8

1.4.2.)Miejscowość

Lublin

1.4.3.)Kod pocztowy

20-090

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@usk4.lublin.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.usk4.lublin.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b29758ca-da05-4f06-9607-37e895947b76

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00200922

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-04-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00393347

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa pieczywa, mąki, wyrobów cukierniczych.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów cukierniczych.

3.9.)Główny kod CPV

15812000-3 - Wyroby ciastkarskie i ciasta

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-06

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Piekarnia Poniatowa s.c. J.i M. Kubić

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

432274987

4.3.3.)Ulica

ul. Szkolna 26

4.3.4.)Miejscowość

Poniatowa

4.3.5.)Kod pocztowy

24-320

4.3.6.)Województwo

lubelskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

69149,85 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00477800/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-04-09

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

30053,14 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15812000-3Wyroby ciastkarskie i ciasta
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
332 439 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
217 611 zł485 779 zł
Rozstęp międzykwartylowy
268 168 zł
Źródło próbki
CPV 15812· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
217 611 zł
Mediana
332 439 zł
Górny kwartyl
485 779 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15812000-3 (Wyroby ciastkarskie i ciasta). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.