Poprawa jakości i dostępności komunikacyjnej MOF Staszowa w oparciu o zrównoważoną mobilność miejską -budowa ścieżki rowerowej „Pętla staszowska" (...)
Zamawiający Gmina Staszów (Staszów, Świętokrzyskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Poprawa jakości i dostępności komunikacyjnej MOF Staszowa w oparciu o zrównoważoną…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2235, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
24 wpisów- Ogłoszenie
12 grudnia 2025
Termin ofert: 20 lutego 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
23 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
05 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
15 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
22 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
29 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
05 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
19 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
03 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
20 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
07 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
15 kwietnia 2026
- Zmiana ogłoszenia
23 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
07 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
14 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
25 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
03 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
22 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
03 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
20 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
29 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
14 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
20 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA STASZÓW |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 830409749 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Opatowska 31 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Staszów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 28-200 |
| 1.4.4.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 15 864 83 05 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | bzp@staszow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.staszow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00199963 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-04-15 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00596720 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-04-16 10:00 Po zmianie: 2026-04-24 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-04-16 10:15 Po zmianie: 2026-04-24 10:15 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-05-15 Po zmianie: 2026-05-23 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.