Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
160 532 zł
Umowa zawarta
10 kwietnia 2026
Okres realizacji
130 dni
Oferty w postępowaniu
11 ofertceny: 160 532 zł – 483 860 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa zatoki postojowej przy Szkole Podstawowej w Babicach

Zamawiający Gmina Oświęcim (Oświęcim, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa zatoki postojowej przy Szkole Podstawowej w Babicach”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Usług Budowlanych "DĘBOWSKI" S. J. Wartość umowy: 160 532 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Gmina OświęcimOświęcim, Małopolskie (powiat Oświęcimski →)opublikowano 15 kwietnia 2026
Wartość umowy
160 532 zł
Liczba ofert
11 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Usług Budowlanych "DĘBOWSKI" S. J. (Zaborze), mikrofirma.

  • 2

    UmowaZamówienie udzielono w trybie podstawowym. Szacowana wartość zamówienia wynosiła 160 532,28 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 11 ofert; ceny wahały się od 160 532,28 zł do 483 859,63 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 130 dni.

  • 5

    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BUDOMAR Sp. z o.o.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail