Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
70 200 zł
Umowa zawarta
17 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 16 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 70 200 zł – 91 800 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena40%Kryterium położenia i wyposażenia30%Warunki zakwaterowania20%Doświadczenie w realizacji programów socjoterapeutycznych w latach 2023-20265%Aspekty społeczne5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

zorganizowanie i przeprowadzenie 10 dniowego wyjazdu socjoterapeutycznego (9 noclegów) dla 36 osób zgodnie z założeniami projektu pn. „Rodzina z przyszłością”.

Zamawiający Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łowiczu (Łowicz, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „zorganizowanie i przeprowadzenie 10 dniowego wyjazdu socjoterapeutycznego (9 noclegów)…”, wybierając ofertę wykonawcy LUTUR sp. z o.o. Wartość umowy: 70 200 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
70 200 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,8 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie zostało udzielone, nie stwierdzono odrzucenia ofert ani unieważnienia postępowania.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy LUTUR sp. z o.o. (Lublin), mała firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 70 200,00 zł (umowę zawarto 17 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 70 200,00 zł do 91 800,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 16 lipca 2026 r..

  • 6

    P.P.H.U. "INTER-STEFAN" Stefan Ptaszek

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łowiczu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 750196838

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Podrzeczna 30

1.5.2.)Miejscowość

Łowicz

1.5.3.)Kod pocztowy

99-400

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL715 - Skierniewicki

1.5.7.)Numer telefonu

46 837 03 44

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pcprlowicz.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

pcprlowicz.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2d8723ae-3c8f-4980-97c8-52a8f7e4ed11

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

zorganizowanie i przeprowadzenie 10 dniowego wyjazdu socjoterapeutycznego (9 noclegów) dla 36 osób zgodnie z założeniami projektu pn. „Rodzina z przyszłością”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2d8723ae-3c8f-4980-97c8-52a8f7e4ed11

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00197743

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00117474/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 zorganizowanie i przeprowadzenie 10 dniowego wyjazdu socjoterapeutycznego (9 noclegów) dla 36 osób zgodnie z założeniami projektu pn. „Rodzina z przyszłością”.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Rodzina z przyszłością

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00132834

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PCPR.V.26.1.1.RP.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

100000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

zorganizowanie i przeprowadzenie 10 dniowego wyjazdu socjoterapeutycznego (9 noclegów) dla 36 osób zgodnie z założeniami projektu pn. „Rodzina z przyszłością”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 7

4.5.3.)Główny kod CPV

63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

70200 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

91800 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

70200 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

LUTUR sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9462647640

7.3.3)Ulica

Fabryczna

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-301

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

70200 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-07-16

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

63500000-4Usługi biur podróży, podmiotów tury…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
141 300 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
71 000 zł264 688 zł
Rozstęp międzykwartylowy
193 688 zł
Źródło próbki
CPV 63500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
71 000 zł
Mediana
141 300 zł
Górny kwartyl
264 688 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łowiczu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łowicz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 70 200 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 63500000-4 (Usługi biur podróży. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: LUTUR sp. z o.o. (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.