Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
108 680 zł
Umowa zawarta
20 maja 2026
Okres realizacji
do 17 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

zamówienia: zorganizowanie i przeprowadzenie 10 dniowego wyjazdu terapeutycznego (9 noclegów) dla 26 osób zgodnie z założeniami projektu pn. „Rodzina z przyszłością”.

Zamawiający Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łowiczu (Łowicz, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „zamówienia: zorganizowanie i przeprowadzenie 10 dniowego wyjazdu terapeutycznego (9…”, wybierając ofertę wykonawcy Sun & More sp. z o.o. Wartość umowy: 108 680 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
108 680 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Sun & More sp. z o.o. (Szczecin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 108 680,00 zł (umowę zawarto 20 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 17 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail