Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
358 807 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    108 268 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2„Projekt i budowa oświetlenia ulicy Sosnowej” Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie oraz wykonanie oświetlenia ulicznego ulicy Sosnowej w mieście Sulejówek, na odcinku pomiędzy ulicą Wspólną a ulicą Wodociągową, na terenie działki ewi
    Wartość umowy
    143 135 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    107 404 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Doświetlenie ulic” w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Projekt i budowa oświetlenia ulic i placów” w podziale na zadania: Zadanie 1-3

Zamawiający Miasto Sulejówek (Sulejówek, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „„Doświetlenie ulic” w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Projekt i budowa oświetlenia…”, wybierając ofertę wykonawcy ENLED PROJEKT Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 358 807 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Miasto SulejówekSulejówek, Mazowieckie (powiat Miński →)opublikowano 14 kwietnia 2026
Łączna wartość umów
358 807 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 lutego 2026

    Termin ofert: 27 lutego 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    14 kwietnia 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma ENLED PROJEKT Sp. z o.o. za łącznie 358 806,99 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 13 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail