DOSTAWA SPRZĘTU KARDIOLOGICZNEGO DLA SP ZOZ W ŁĘCZNEJ -powtórka
Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej (Łęczna, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „DOSTAWA SPRZĘTU KARDIOLOGICZNEGO DLA SP ZOZ W ŁĘCZNEJ -powtórka”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 942 958 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1571, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie
12 lutego 2026
Termin ofert: 23 lutego 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
17 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
10 kwietnia 2026
1 oferta4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
13 kwietnia 2026
- Wykonanie umowy
06 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
20 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
20 maja 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁĘCZNEJ |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 431218969 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Krasnystawska 52 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Łęczna |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 21-010 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL814 - Lubelski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@szpital.leczna.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://www.szpital.leczna.pl/bip/zamowienia-publiczne |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-a21fbf55-1f28-4114-8e65-1c057b1597c2 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00194676 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-04-13 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00108426 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Tytuł przedsięwzięcia „Poprawa dostępności i jakości świadczeń kardiologicznych poprzez zakup wyposażenia w SPZOZ w Łęcznej |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | DOSTAWA SPRZĘTU KARDIOLOGICZNEGO DLA SP ZOZ W ŁĘCZNEJ -powtórka |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | dostawa sprzętu kardiologicznego dla SPZOZ w Łęcznej. Przedmiot zamówienia został opisany i wyszczególniony w załącznikach nr od 3.1 do 3.5 (odpowiednia dla oferowanego zestawu) stanowiących Specyfikację parametrów technicznych, kod główny CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-03-12 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 70 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | PHILIPS RESPIROMIX Sp. z.o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP 5272651487 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Kasprzaka 7 lok. U13 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | 01-211 Warszawa |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 6518,88 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00192921/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-03-25 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 6518,88 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.