Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 131 003 zł
Umowa zawarta
8 maja 2024
Okres realizacji
70 dni
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 1 131 003 zł – 1 475 185 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Remont instalacji elektrycznej, teleinformatycznej, p.poż. oraz montaż instalacji chłodzenia freonowego w siedzibie Dolnośląskiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych We Wrocławiu"

Zamawiający Dolnośląskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont instalacji elektrycznej, teleinformatycznej, p.poż. oraz montaż instalacji…”, wybierając ofertę wykonawcy PUH Luxmal Henryk Kluska. Wartość umowy: 1 131 003 zł. Złożono 8 ofert.

Wartość umowy
1 131 003 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie odnotowano odrzuceń ani unieważnień.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PUH Luxmal Henryk Kluska (Syców), mała firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 1 131 003,45 zł (umowę zawarto 8 maja 2024 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 1 131 003,45 zł do 1 475 184,51 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 70 dni.

  • 6

    Najwyższa oferta cenowa spośród wszystkich złożonych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Dolnośląskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych we Wrocławiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 021395545

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Marszałka Józefa Piłsudskiego 15-17

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-044

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.)Numer telefonu

71/3723728

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@dbgitr.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.dbgitr.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://dbgitr_wroclaw.bip.gov.pl/zamowienia-publiczne.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


statutowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Remont instalacji elektrycznej, teleinformatycznej, p.poż. oraz montaż instalacji chłodzenia freonowego w siedzibie Dolnośląskiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych We Wrocławiu"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b3843227-9fe0-11ee-948d-82b0c04ef850

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00192004

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00040252/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 „Remont instalacji elektrycznej, teleinformatycznej, p.poż. oraz montaż instalacji chłodzenia freonowego w siedzibie Dolnośląskiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych We Wrocławiu"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00567032

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DBG.AG.350.237.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

925000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót niezbędnych do oddania przewidzianego umową zadania pod nazwą „Remont instalacji elektrycznej, teleinformatycznej, p.poż. oraz montaż instalacji chłodzenia freonowego w siedzibie Dolnośląskiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych We Wrocławiu przy ul. Piłsudskiego 15-17 we Wrocławiu”

4.5.3.)Główny kod CPV

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45314310-7 - Układanie kabli

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45000000-7 - Roboty budowlane

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331230-7 - Instalowanie urządzeń chłodzących

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1131003,45 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1475184,51 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1131003,45 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PUH Luxmal Henryk Kluska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6191036910 REGON 932886290

7.3.3)Ulica

Wielowieś 20

7.3.4)Miejscowość

Syców

7.3.5)Kod pocztowy

56-500

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1131003,45 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45311200-2Roboty w zakresie instalacji elektr…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
369 301 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
102 500 zł927 633 zł
Rozstęp międzykwartylowy
825 133 zł
Źródło próbki
CPV 45311· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
102 500 zł
Mediana
369 301 zł
Górny kwartyl
927 633 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dolnośląskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych we Wrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 131 003 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45311200-2 (Roboty w zakresie instalacji elektrycznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PUH Luxmal Henryk Kluska (Syców). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.