Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Rozwój usług społecznych w Gminie Dąbrówka w ramach projektu Premia Społeczna

Zamawiający Gmina Dąbrówka (Dąbrówka, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Rozwój usług społecznych w Gminie Dąbrówka w ramach projektu Premia Społeczna”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina DąbrówkaDąbrówka, Mazowieckieopublikowano 8 kwietnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 272 500 zł
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA DĄBRÓWKA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 550667971

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Tadeusza Kościuszki 14

1.4.2.)Miejscowość

Dąbrówka

1.4.3.)Kod pocztowy

05-252

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@dabrowka.net.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://dabrowka.net.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00189489

2.2.)Data ogłoszenia

2026-04-08

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00179666

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

1. Gmina Dąbrówka zaprasza do złożenia oferty na realizację rozwoju usług społecznych w Gminie Dąbrówka w ramach projektu grantowego Premia Społeczna, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+). 2. Zakres planowanych usług obejmuje: 1) Usługa społeczna „Akademia Dziecka i Rodziny” w ramach której zorganizowane zostaną: a) zajęcia rozwijające kompetencje społeczne i emocjonalne „Rozwiń swój potencjał” b) zajęcia/warsztaty rozwijające zainteresowania i integrujące, c) wyjazdy edukacyjno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży, d) warsztaty kompetencji wychowawczych dla rodziców, e) rodzinny wyjazd rozwojowo-edukacyjny, f) rodzinne kino plenerowe, g) piknik rodzinno-integracyjny wzmacniający więzi społeczne. 2) Usługa społeczna „Akademia Seniora” dla osób starszych w wieku 55 i więcej, w ramach której zorganizowane zostaną: a) zajęcia ruchowo-usprawniające (gimnastyka ogólnorozwojowa), b) zajęcia edukacyjno-integracyjne i rozwijające zainteresowania, c) wyjazdy edukacyjno-kulturalne, d) wydarzenia integracyjne międzypokoleniowe (potańcówki międzypokoleniowe). 3) Usługa społeczna „Asystent Seniora” – usługi asystenckie dla osób w wieku 60 lat i więcej, będących podopiecznymi Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dąbrówce, które z powodu wieku, choroby lub innych przyczyn wymagają wsparcia w codziennym funkcjonowaniu. W ramach usługi przewiduje się również zapewnienie wsparcia żywieniowego dla osób niesamodzielnych. Po zmianie: 1. Gmina Dąbrówka zaprasza do złożenia oferty na realizację rozwoju usług społecznych w Gminie Dąbrówka w ramach projektu grantowego Premia Społeczna, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+). 2. Zakres planowanych usług obejmuje: 1) Usługa społeczna „Akademia Dziecka i Rodziny” w ramach której zorganizowane zostaną: a) zajęcia rozwijające kompetencje społeczne i emocjonalne „Rozwiń swój potencjał” b) zajęcia/warsztaty rozwijające zainteresowania i integrujące, c) warsztaty kompetencji wychowawczych dla rodziców, d) rodzinny wyjazd rozwojowo-edukacyjny, e) rodzinne kino plenerowe, f) piknik rodzinno-integracyjny wzmacniający więzi społeczne. 2) Usługa społeczna „Akademia Seniora” dla osób starszych w wieku 55 i więcej, w ramach której zorganizowane zostaną: a) zajęcia ruchowo-usprawniające (gimnastyka ogólnorozwojowa), b) zajęcia edukacyjno-integracyjne i rozwijające zainteresowania, c) wydarzenia integracyjne międzypokoleniowe (potańcówki międzypokoleniowe). 3) Usługa społeczna „Asystent Seniora” – usługi asystenckie dla osób w wieku 60 lat i więcej, będących podopiecznymi Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dąbrówce, które z powodu wieku, choroby lub innych przyczyn wymagają wsparcia w codziennym funkcjonowaniu.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85000000-9Usługi w zakresie zdrowia i opieki…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
272 500 zł
Próbka: 75 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
182 700 zł500 700 zł
Rozstęp międzykwartylowy
318 000 zł
Źródło próbki
CPV 85000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
182 700 zł
Mediana
272 500 zł
Górny kwartyl
500 700 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Dąbrówka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dąbrówka.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85000000-9 (Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.