Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Małomicach

Zamawiający Gmina Małomice (Małomice, Lubuskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Małomicach”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina MałomiceMałomice, Lubuskie (powiat Żagański →)opublikowano 8 kwietnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Małomice

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 970770391

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Plac Konstytucji 3 maja

1.4.2.)Miejscowość

Małomice

1.4.3.)Kod pocztowy

67-320

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.4.7.)Numer telefonu

+48 683769027

1.4.8.)Numer faksu

+48 683769027

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@malomice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://malomice.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00189032

2.2.)Data ogłoszenia

2026-04-08

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00177827

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.4.Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą

6.1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: nie podlegają wykluczeniu w okolicznościach, o których mowa w art. 108 ust.1 Pzp oraz spełniają warunki udziału w postępowaniu, w zakresie: 1) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Wykonawca spełni ten warunek jeżeli wykaże, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną nie mniejszą jak : 500 000 zł (pięćset tysięcy złotych ); 2) Zdolności technicznej lub zawodowej – Wykonawca spełni ten warunek jeżeli : - wykaże się, że w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy- w tym okresie, wykonał co najmniej jedno zadanie polegające na wykonaniu kompleksowej termomodernizacji budynku o charakterze publicznym obejmującej między innymi montaż w układzie zespolonym pomp cieplnych o mocy elektrycznej minimum każda 30 kW , termomodernizacji ścian, wymiany instalacji centralnego ogrzewania, o łącznej wartości minimalnej 3,5 mln zł,; - dysponuje personelem, który będzie uczestniczył w wykonywaniu zamówienia tj. co najmniej jedną osobą, która posiada uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń, co najmniej jedną osobą, która posiada uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci , instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych lub inne odpowiadające im uprawnienia równoważne oraz co najmniej jedną osobą która posiada uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń lub inne odpowiadające im uprawnienia równoważne. Po zmianie: 6.1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: nie podlegają wykluczeniu w okolicznościach, o których mowa w art. 108 ust.1 Pzp oraz spełniają warunki udziału w postępowaniu, w zakresie: 1) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Wykonawca spełni ten warunek jeżeli wykaże, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną nie mniejszą jak : 500 000 zł (pięćset tysięcy złotych ); 2) Zdolności technicznej lub zawodowej – Wykonawca spełni ten warunek jeżeli : - wykaże się, że w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy- w tym okresie, wykonał co najmniej jedno zadanie polegające na wykonaniu kompleksowej termomodernizacji budynku o charakterze publicznym obejmującej między innymi montaż pomp cieplnych o mocy elektrycznej minimum 10 kW termomodernizacji ścian, wymiany instalacji centralnego ogrzewania o wartości minimalnej 3,5 mln zł , lub jedno zadanie polegające na budowie /przebudowie budynku o charakterze publicznym, o ile zakres tej budowy/przebudowy obejmuje elementy tożsame z wymaganiami Zamawiającego (montaż pomp ciepła o mocy min. 10 kW, wykonanie instalacji C.O. oraz izolacji termicznej przegród) o wartości min. 3,5 mln zł. - dysponuje personelem, który będzie uczestniczył w wykonywaniu zamówienia tj. co najmniej jedną osobą, która posiada uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń, co najmniej jedną osobą, która posiada uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci , instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych lub inne odpowiadające im uprawnienia równoważne oraz co najmniej jedną osobą która posiada uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń lub inne odpowiadające im uprawnienia równoważne.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-04-14 12:00 Po zmianie: 2026-04-17 12:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-04-14 12:30 Po zmianie: 2026-04-17 12:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-04-13 Po zmianie: 2026-05-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Małomice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Małomice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45214210-5 (Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.