Dostawa odczynników chemicznych – część I
Zamawiający Wojewódzka Stacja Sanitarno-epidemiologiczna w Krakowie (Kraków, Małopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa odczynników chemicznych – część I”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 325 203 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3233, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
22 wpisów- Ogłoszenie
30 marca 2026
Termin ofert: 14 kwietnia 2026 08:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
08 kwietnia 2026
- Wynik: częściowo rozstrzygnięty
20 maja 2026
2 oferty15 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
28 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
17 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
18 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
06 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
06 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
11 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
24 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
24 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W KRAKOWIE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000297394 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Prądnicka 76 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kraków |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 31-202 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL213 - Miasto Kraków |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zp.wsse.krakow@sanepid.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.gov.pl/web/wsse-krakow |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Zdrowie |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00189024 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-04-08 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00177248 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.10. | Okres realizacji - dni (Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej dla części nr 11, Część zamówienia nr 11) Przed zmianą | 21 Po zmianie: 30 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-04-10 08:00 Po zmianie: 2026-04-14 08:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-04-10 08:05 Po zmianie: 2026-04-14 08:05 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-05-09 Po zmianie: 2026-05-13 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.