Montaż dźwigu osobowego dla osób z niepełnosprawnościami w budynku urzędu gminy w Czarnocinie oraz zewnętrznej samonośnej platformy pionowej dla osób z niepełnosprawnościami przy budynku urzędu gminy
Zamawiający Gmina Czarnocin (Czarnocin, Świętokrzyskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Montaż dźwigu osobowego dla osób z niepełnosprawnościami w budynku urzędu gminy w…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2235, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
08 kwietnia 2026
Termin ofert: 28 kwietnia 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
08 kwietnia 2026
- Zmiana ogłoszenia
22 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
24 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
22 lipca 2026
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Czarnocin |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 291010033 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Czarnocin 100 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Czarnocin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 28-506 |
| 1.4.4.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | ug@czarnocin.com.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.czarnocin.com.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00188910 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-04-08 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00188486 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 2.3. | Nazwa zamówienia albo umowy ramowej Przed zmianą | Montaż dźwigu osobowego dla osób z niepełnosprawnościami w budynku urzędu gminy w Czarnocinie oraz zewnętrznej samonośnej platformy pionowej dla osób z niepełnosprawnościami przy budynku urzędu gminy Po zmianie: Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej w Gminie Czarnocin – etap III - ... |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IX - POZOSTAŁE INFORMACJE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 9.1. | Informacje dodatkowe Przed zmianą | W związku z ograniczoną liczbą znaków możliwych do wprowadzenia w nazwie postępowania, Zamawiający informuje, że pełna nazwa prowadzonego postępowania, zgodnie z dokumentami zamówienia, brzmi: „Montaż dźwigu osobowego dla osób z niepełnosprawnościami w budynku urzędu gminy w Czarnocinie oraz zewnętrznej samonośnej platformy pionowej dla osób z niepełnosprawnościami przy budynku urzędu gminy w Czarnocinie”. Po zmianie: W związku z ograniczoną liczbą znaków możliwych do wprowadzenia w nazwie postępowania, Zamawiający informuje, że pełna nazwa prowadzonego postępowania, zgodnie z dokumentami zamówienia, brzmi: Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej w Gminie Czarnocin – etap III - „Montaż dźwigu osobowego dla osób z niepełnosprawnościami w budynku urzędu gminy w Czarnocinie oraz zewnętrznej samonośnej platformy pionowej dla osób z niepełnosprawnościami przy budynku urzędu gminy w Czarnocinie |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.