Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
117 000 zł
Umowa zawarta
31 marca 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie nasadzeń i pielęgnacji kwiatów na działkach gminnych na terenie Legionowa

Zamawiający Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo (Legionowo, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie nasadzeń i pielęgnacji kwiatów na działkach gminnych na terenie Legionowa”, wybierając ofertę wykonawcy Wiesław Jeż Ekozieleń i Rekreacja. Cena wybranej oferty: 117 000 zł. Złożono 3 oferty.

Cena wybranej oferty
117 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,7 ofert
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 marca 2026

    Termin ofert: 16 marca 2026 12:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    08 kwietnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Wiesław Jeż Ekozieleń i Rekreacja (Wola Aleksandra), mikrofirma.

  • 2

    UmowaZamówienie zostało udzielone w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Szacowana wartość zamówienia wynosiła 117 000,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    KryteriaKryteria oceny ofert nie zostały wyszczególnione w dostarczonych danych.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

  • 6

    Wykonanie nasadzeń i pielęgnacji kwiatów na działkach gminnych na terenie Legionowa

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000524832

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

marsz. Józefa Piłsudskiego 41

1.5.2.)Miejscowość

Legionowo

1.5.3.)Kod pocztowy

05-120

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@um.legionowo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bip.legionowo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/legionowo

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie nasadzeń i pielęgnacji kwiatów na działkach gminnych na terenie Legionowa

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1b0274bc-160b-4b14-a272-547598dae66b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00188428

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00031068/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Sadzenie i pielęgnacja kwiatów sezonowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00143613

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Rz.271.11.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie nasadzeń i pielęgnacji kwiatów na działkach gminnych na terenie Legionowa.
2. Zakres i harmonogram prac nasadzeń i pielęgnacji kwiatów na działkach gminnych na terenie Legionowa w 2026 r. załącznik nr 11 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

117000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

117000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

117000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wiesław Jeż Ekozieleń i Rekreacja

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5361056088

7.3.3)Ulica

ul. Wolska 112

7.3.4)Miejscowość

Wola Aleksandra

7.3.5)Kod pocztowy

05-119

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

117419,35 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

77310000-6Usługi sadzenia roślin oraz utrzyma…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
672 903 zł
Próbka: 52 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
241 831 zł2 263 686 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 021 855 zł
Źródło próbki
CPV 77310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
241 831 zł
Mediana
672 903 zł
Górny kwartyl
2 263 686 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Legionowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 117 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77310000-6 (Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Wiesław Jeż Ekozieleń i Rekreacja (Wola Aleksandra). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.