Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

OGRANICZENIE LICZEBNOŚCI SSAKÓW DRAPIEŻNYCH NA TERENIE OBWODU ŁOWIECKIEGO NR 17 (OHZ) W ZASIĘGU NADLEŚNICTWA RUSZÓW W SEZONIE ŁOWIECKIM 2025/2026

Zamawiający Nadleśnictwo Ruszów (Ruszów, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „OGRANICZENIE LICZEBNOŚCI SSAKÓW DRAPIEŻNYCH NA TERENIE OBWODU ŁOWIECKIEGO NR 17 (OHZ) W…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Nadleśnictwo RuszówRuszów, Dolnośląskie (powiat Zgorzelecki →)opublikowano 8 kwietnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

NADLEŚNICTWO RUSZÓW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931024066

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Leśna 2

1.4.2.)Miejscowość

Ruszów

1.4.3.)Kod pocztowy

59-950

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.4.7.)Numer telefonu

75 7714338

1.4.8.)Numer faksu

75 7714339

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ruszow@wroclaw.lasy.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ruszow.wroclaw.lasy.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b57ecbd0-03b8-466e-a6ce-9bb8a0aa3f11

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00187892

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-04-08

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00373470

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie związane jest z realizacją projektu „Razem dla natury – ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo” programu FEnIKS 2021 – 2027, Działanie FENX.01.05. Ochrona przyrody i rozwój zielonej infrastruktury, Typ FENX.01.05.1 Ochrona in-situ lub ex-situ zagrożonych gatunków i siedlisk przyrodniczych.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

OGRANICZENIE LICZEBNOŚCI SSAKÓW DRAPIEŻNYCH NA TERENIE OBWODU ŁOWIECKIEGO NR 17 (OHZ) W ZASIĘGU NADLEŚNICTWA RUSZÓW W SEZONIE ŁOWIECKIM 2025/2026

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest redukcja liczebności ssaków drapieżnych na terenie Ośrodka Hodowli Zwierzyny w Nadleśnictwie Ruszów (obwód łowiecki nr 17, w części zarządzanej przez Nadleśnictwo Ruszów).

3.9.)Główny kod CPV

77600000-6 - Usługi myśliwskie

3.10.)Dodatkowy kod CPV

77610000-9 - Usługi zakładania pułapek

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-05

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-03-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ECO-PRESS-TOUR Dorota Merta

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

629-164-58-67

4.3.3.)Ulica

ul. Na Błonie 9/139

4.3.4.)Miejscowość

Kraków

4.3.5.)Kod pocztowy

30-147

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

19680,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00410169/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Nie

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

9348 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Nie

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Umowa wykonana nienależycie ze względu na naliczenie kar umownych z powodu braku wykonania całości umowy. Umowę zrealizowano w wysokości 48,75%.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

77600000-6Usługi myśliwskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Ruszów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ruszów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77600000-6 (Usługi myśliwskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.