Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
503 439 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    Gison sp. z o. o.· Kraków
    Wartość umowy
    221 154 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Gison sp. z o. o.· Kraków
    Wartość umowy
    55 350 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    Gison sp. z o. o.· Kraków
    Wartość umowy
    109 163 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4
    Gison sp. z o. o.· Kraków
    Wartość umowy
    117 773 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa systemu informacji przestrzennej wraz z modułami geoportalu, ewidencji dróg i oświetlenia, rewitalizacji, ewidencji zabytków oraz obsługi miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

Zamawiający Gmina Szprotawa. (Szprotawa, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa systemu informacji przestrzennej wraz z modułami geoportalu, ewidencji dróg i…”, wybierając ofertę wykonawcy Gison sp. z o. o. Łączna wartość umów: 503 439 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina Szprotawa.Szprotawa, Lubuskie (powiat Żagański →)opublikowano 7 kwietnia 2026
Łączna wartość umów
503 439 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 lutego 2026

    Termin ofert: 25 lutego 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    07 kwietnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 4 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Gison sp. z o. o. za łącznie 503 439,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Szprotawa.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 970770445

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 45

1.5.2.)Miejscowość

Szprotawa

1.5.3.)Kod pocztowy

67-300

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

k.jakubowska@szprotawa-um.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szprotawa.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0252a12f-e153-431d-a7f1-6fb3b8c04eb7

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

1.9.)Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Brzeźnica

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9241868555

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Zielonogórska 30

1.5.2.)Miejscowość

Brzeźnica

1.5.3.)Kod pocztowy

68-113

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@brzeznica.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.brzeznica.com.pl

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Małomice

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9241864215

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Konstytucji 3-Maja 1

1.5.2.)Miejscowość

Małomice

1.5.3.)Kod pocztowy

67-320

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@malomice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.malomice.bip.pbox.pl

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Niegosławice

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9241001543

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Niegoslawice 55

1.5.2.)Miejscowość

Niegosławice

1.5.3.)Kod pocztowy

67-312

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@niegoslawice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.niegoslawice.bip.net.pl

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa systemu informacji przestrzennej wraz z modułami geoportalu, ewidencji dróg i oświetlenia, rewitalizacji, ewidencji zabytków oraz obsługi miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0252a12f-e153-431d-a7f1-6fb3b8c04eb7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00186629

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00052015/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Dostawa i wdrożenie aplikacji do danych przestrzennych o drogach, oświetleniu miejskim oraz zabytkach na potrzeby Gminy Szprotawa, Gminy Brzeźnica, Gminy Małomice oraz Gminy Niegosławice

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt pt. „ Aplikacja do danych przestrzennych o drogach, oświetleniu miejskim oraz zabytkach” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00110433

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WI.271.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa i wdrożenie systemu informacji przestrzennej wraz z modułami do ewidencji dróg gminnych i oświetlenia, rewitalizacji, ewidencji zabytków i uruchomieniem e-usług na potrzeby Gminy Szprotawa wraz z przeszkoleniem pracowników. W ramach przedmiotu zamówienia należy:
 dostarczyć licencję oraz wdrożyć system informacji przestrzennej (system GIS) – geoportal gminny do publikacji danych z zakresu danych planistycznych, ewidencji dróg gminnych, obszaru zdegradowanego i rewitalizacji, gminnej ewidencji zabytków wraz z obsługą e-usług,
 dostarczyć licencję oraz wdrożyć system GIS do ewidencji dróg gminnych i oświetlenia
 zdigitalizować dane do sytemu GIS ewidencja dróg gminnych
 wdrożyć i uruchomić dwie e-usługi w systemie GIS ewidencja dróg gminnych
 dostarczyć licencję oraz wdrożyć system GIS rewitalizacja
 zdigitalizować dane do sytemu GIS rewitalizacja
 wdrożyć i uruchomić dwie e-usługi w systemie GIS rewitalizacja
 dostarczyć licencję oraz wdrożyć system GIS do gminnej ewidencji zabytków
 zdigitalizować dane do sytemu GIS gminna ewidencja zabytków
 wdrożyć i uruchomić e-usługę dla posiadanego przez zamawiającego systemu GIS – Wypisy, wyrysy i zaświadczenia z miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego
 przeszkolić pracowników zamawiającego w zakresie wdrożonych systemów.

4.5.3.)Główny kod CPV

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

4.5.5.)Wartość części

179800 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa i wdrożenie systemu informacji przestrzennej wraz z modułami do wypisów i wyrysów z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego i uruchomieniem e-usług na potrzeby Gminy Brzeźnica wraz z przeszkoleniem pracowników. W ramach przedmiotu zamówienia należy:
 dostarczyć licencję oraz wdrożyć system informacji przestrzennej (system GIS) – geoportal gminny do publikacji danych z zakresu danych planistycznych, obszaru zdegradowanego i rewitalizacji, gminnej ewidencji zabytków wraz z obsługą e-usług,
 dostarczyć licencję oraz wdrożyć system GIS do miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego (Wypisy, wyrysy i zaświadczenia z miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego),
 zdigitalizować dane do sytemu GIS do miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego,
 wdrożyć i uruchomić e-usługę dla systemu GIS miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego,
 przeszkolić pracowników zamawiającego w zakresie wdrożonych systemów.

4.5.3.)Główny kod CPV

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

4.5.5.)Wartość części

45000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa i wdrożenie systemu informacji przestrzennej wraz z modułami do ewidencji dróg gminnych i oświetlenia, ewidencji zabytków i uruchomieniem e-usług na potrzeby Gminy Małomice wraz z przeszkoleniem pracowników. W ramach przedmiotu zamówienia należy:
 dostarczyć licencję oraz wdrożyć system informacji przestrzennej (system GIS) – geoportal gminny do publikacji danych z zakresu ewidencji dróg gminnych, obszaru zdegradowanego i rewitalizacji, gminnej ewidencji zabytków wraz z obsługą e-usług,
 dostarczyć licencję oraz wdrożyć system GIS do ewidencji dróg gminnych i oświetlenia,
 zdigitalizować dane do sytemu GIS ewidencja dróg gminnych,
 wdrożyć i uruchomić dwie e-usługi w systemie GIS ewidencja dróg gminnych,
 dostarczyć licencję oraz wdrożyć system GIS do gminnej ewidencji zabytków,
 zdigitalizować dane do sytemu GIS gminna ewidencja zabytków,
 przeszkolić pracowników zamawiającego w zakresie wdrożonych systemów.

4.5.3.)Główny kod CPV

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

4.5.5.)Wartość części

88750 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa i wdrożenie systemu informacji przestrzennej wraz z modułami do ewidencji zabytków, wypisów i wyrysów z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego i uruchomieniem e-usług na potrzeby Gminy Niegosławice wraz z przeszkoleniem pracowników. W ramach przedmiotu zamówienia należy:
 dostarczyć licencję oraz wdrożyć system informacji przestrzennej (system GIS) – geoportal gminny do publikacji danych z zakresu danych planistycznych, rewitalizacji, gminnej ewidencji zabytków wraz z obsługą e-usług,
 dostarczyć licencję oraz wdrożyć system GIS do gminnej ewidencji zabytków
 zdigitalizować dane do sytemu GIS gminna ewidencja zabytków
 dostarczyć licencję oraz wdrożyć system GIS do miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego (Wypisy, wyrysy i zaświadczenia z miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego),
 zdigitalizować dane do sytemu GIS do miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego,
 wdrożyć i uruchomić e-usługę dla systemu GIS miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego,
 przeszkolić pracowników zamawiającego w zakresie wdrożonych systemów.

4.5.3.)Główny kod CPV

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

4.5.5.)Wartość części

95750 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

221154 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

221154 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

221154 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gison sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

121517643

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

221154 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

55350 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

55350 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

55350 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gison sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

121517643

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

55350 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

109162,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

109162,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

109162,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gison sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

121517643

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

109162,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

117772,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

117772,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

117772,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gison sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

121517643

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

117772,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72268000-1Usługi dostawy oprogramowania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
364 795 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 050 zł3 225 233 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 010 183 zł
Źródło próbki
CPV 72268000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 050 zł
Mediana
364 795 zł
Górny kwartyl
3 225 233 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Szprotawa. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szprotawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 503 439 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72268000-1 (Usługi dostawy oprogramowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Gison sp. z o. o. (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.