Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy drogi gminnej na ul. Akacjowej w Księginicach wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz uzyskaniem ostatecznej decyzji ZRID

Zamawiający Gmina Kobierzyce (Kobierzyce, Dolnośląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy drogi gminnej na ul. Akacjowej w…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KobierzyceKobierzyce, Dolnośląskie (powiat Wrocławski →)opublikowano 3 kwietnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 199 560 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kobierzyce

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931935075

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Al. Pałacowa 1

1.4.2.)Miejscowość

Kobierzyce

1.4.3.)Kod pocztowy

55-040

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

mmatuszczyk@ugk.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.ugk.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00185423

2.2.)Data ogłoszenia

2026-04-03

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2024/BZP 00607261

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - UMOWA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.2.Wartość umowy/umowy ramowej Przed zmianą

154365,00 Po zmianie: 144524,00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71000000-8Usługi architektoniczne, budowlane,…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
199 560 zł
Próbka: 116 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
98 763 zł340 400 zł
Rozstęp międzykwartylowy
241 637 zł
Źródło próbki
CPV 71000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
98 763 zł
Mediana
199 560 zł
Górny kwartyl
340 400 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kobierzyce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kobierzyce.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71000000-8 (Usługi architektoniczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.