Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 629 450 zł
Umowa zawarta
1 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 1 października 2026
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 1 461 548 zł – 3 466 921 złodrzucone: 7wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 11% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane oraz dostarczone i wbudowane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Ochrona bioróżnorodności na terenie obszaru Chronionego Natura 2000 w gminie Tuszów Narodowy poprzez budowę sieci kanalizacji sanitarnej” Grochowe II etap I i II

Zamawiający Gmina Tuszów Narodowy (Tuszów Narodowy, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Ochrona bioróżnorodności na terenie obszaru Chronionego Natura 2000 w gminie Tuszów…”, wybierając ofertę wykonawcy HYDRO-MONT ŻĄDŁO Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 629 450 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Gmina Tuszów NarodowyTuszów Narodowy, Podkarpackie (powiat Mielecki →)opublikowano 3 kwietnia 2026
Wartość umowy
1 629 450 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy HYDRO-MONT ŻĄDŁO Sp. z o.o. (Kamionka), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 629 450,00 zł (umowę zawarto 1 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 1 461 547,50 zł do 3 466 921,05 zł. Odrzucono 7 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 1 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail