Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu. W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta, którą Zamawiający odrzucił na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3), 5) i 6) ustawy Pzp

Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy

Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa emulsji asfaltowej

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Nidzicy (Nidzica, Warmińsko-Mazurskie) opublikował wynik postępowania „Dostawa emulsji asfaltowej”. Złożono 1 ofertę.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 273 370 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu. W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta, którą Zamawiający odrzucił na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3), 5) i 6) ustawy Pzp. Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 3

    Zamówienie realizowane jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NIDZICY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510750500

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kolejowa 29

1.5.2.)Miejscowość

Nidzica

1.5.3.)Kod pocztowy

13-100

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.7.)Numer telefonu

896252313

1.5.8.)Numer faksu

896254129

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pzdnidzica@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

ww.bip.powiatnidzicki.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://pzdn.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


zarządzanie drogami

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa emulsji asfaltowej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e094e8dc-34be-4653-8861-3557147c4091

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00182406

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00019622/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa emulsji asfaltowej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00169240

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

05/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest Dostawa emulsji asfaltowej Kod CPV

44113600-1 bitum i asfalt Zamówienie obejmuje dostawę 42,0 ton kationowej emulsji asfaltowej C65 B3 PU/ RC (K1 – 65) do remontów cząstkowych dróg z możliwością codziennego odbioru emulsji własnym (sprzętem) transportem zamawiającego z odległości nie większej niż 5 km od siedziby zamawiającego. Zamawiający określa orientacyjnie wielkość jednorazowej dostawy, każdorazowo nie więcej niż 1 tona. Koszty załadunku emulsji na środki sprzętowe zamawiającego ponosi dostawca. Emul-sja asfaltowa winna odpowiadać wymaganiom normy PN – EN 13808:2010

4.5.3.)Główny kod CPV

44113600-1 - Bitum i asfalt

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu. W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta, którą Zamawiający odrzucił na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3), 5) i 6) ustawy Pzp

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44113600-1Bitum i asfalt
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 370 zł
Próbka: 28 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
117 250 zł355 349 zł
Rozstęp międzykwartylowy
238 099 zł
Źródło próbki
CPV 44113· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
117 250 zł
Mediana
273 370 zł
Górny kwartyl
355 349 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zarząd Dróg w Nidzicy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nidzica.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44113600-1 (Bitum i asfalt). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.