Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa materiałów medycznych (DZP.261.19.2024)

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku (Płońsk, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa materiałów medycznych (DZP.261.19.2024)”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 904 191 zł
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

12 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000308703

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Sienkiewicza 7

1.4.2.)Miejscowość

Płońsk

1.4.3.)Kod pocztowy

09-100

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpitalplonsk.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalplonsk.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-38fde452-8afb-46f6-8ed3-41ef39ab8722

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00182334

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-04-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00486792

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa materiałów medycznych (DZP.261.19.2024)

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów medycznych.
2. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z wymaganiami Zamawiającego opisanymi
w SWZ oraz z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa. Ponadto przedmiot zamówienia musi posiadać oznaczenie CE, deklaracje zgodności, atesty, certyfikaty oraz świadectwa rejestracji jeśli są wymagane przepisami prawa. Wyroby medyczne dodatkowo muszą posiadać świadectwa dopuszczenia do obrotu i użytku w polskich placówkach opieki zdrowotnej. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć powyższe dokumenty wraz z pierwszą dostawą.
3. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą o wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 r. (jeśli dotyczy)
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganymi parametrami, jak również zapotrzebowaniem ilościowym precyzuje załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy.

3.9.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

33199000-1 - Odzież medyczna

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów medycznych.
2. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z wymaganiami Zamawiającego opisanymi
w SWZ oraz z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa. Ponadto przedmiot zamówienia musi posiadać oznaczenie CE, deklaracje zgodności, atesty, certyfikaty oraz świadectwa rejestracji jeśli są wymagane przepisami prawa. Wyroby medyczne dodatkowo muszą posiadać świadectwa dopuszczenia do obrotu i użytku w polskich placówkach opieki zdrowotnej. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć powyższe dokumenty wraz z pierwszą dostawą.
3. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą o wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 r. (jeśli dotyczy)
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganymi parametrami, jak również zapotrzebowaniem ilościowym precyzuje załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy.

3.9.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

33199000-1 - Odzież medyczna

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia

16 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Citonet-Warszawa Sp. z o.o.

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8790166790

4.3.3.)Ulica

Żółkiewskiego 20/26

4.3.4.)Miejscowość

Toruń

4.3.5.)Kod pocztowy

87-100

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

175381,65 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00586609/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-04-01

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Rezygnacja z faktur zbiorczych

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

§ 5 ust. 3 Umowy otrzymuje brzmienie: „Zapłata wynagrodzenia należnego Wykonawcy nastąpi na podstawie faktury za daną dostawę wystawianej przez Wykonawcę, na kwotę należną z tytułu zrealizowanej dostawy”.
§ 5 ust. 4 Umowy otrzymuje brzmienie: „Wykonawca do faktury za daną dostawę, załączy dokument potwierdzający zrealizowanie dostawy której faktura dotyczy. W ww. dokumencie umieszczone będą min.: nazwa przedmiotu umowy (zgodna z nazwą podaną w Formularzu cenowym w kolumnie „Nazwa przedmiotu zamówienia”), ilość, cena jedn. netto, cena jedn. brutto, stawka VAT, wartość netto, wartość VAT, wartość brutto, data dostawy oraz potwierdzenie jej odbioru.
§ 5 ust. 5 Umowy otrzymuje brzmienie: „Zapłata za dostawy będzie dokonana przez Zamawiającego przelewem na konto Wykonawcy wskazane na fakturze VAT w terminie 60 dni od daty otrzymania przez Zamawiającego prawidłowo wystawionej faktury VAT, po dostarczeniu przedmiotu umowy do siedziby Zamawiającego (Magazyn Medyczny)”.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

zwiększenie wartości umowy w związku z przedłużającym się przetargiem

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

§ 5 ust. 1 Umowy otrzymuje brzmienie: „Wartość umowy w całym okresie jej obowiązywania nie może przekroczyć wartości 210 440,44 zł brutto (tj. 198 195,09 zł netto), z zastrzeżeniem, że wartość umowy stanowi suma wartości brutto poszczególnych części”.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

210422,26 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33140000-3Materiały medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
904 191 zł
Próbka: 169 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
383 800 zł2 341 537 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 957 737 zł
Źródło próbki
CPV 33140000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
383 800 zł
Mediana
904 191 zł
Górny kwartyl
2 341 537 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Płońsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33140000-3 (Materiały medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.