Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawy płynów infuzyjnych, produktów do żywienia pozajelitowego oraz dojelitowego wraz z niezbędnym do podaży sprzętem

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku (Płońsk, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawy płynów infuzyjnych, produktów do żywienia pozajelitowego oraz dojelitowego wraz z…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 705 602 zł
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000308703

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Sienkiewicza 7

1.4.2.)Miejscowość

Płońsk

1.4.3.)Kod pocztowy

09-100

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpitalplonsk.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalplonsk.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c7109034-12a5-11ef-a7f7-6221b72ad4fc

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416185

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/S 108-330305

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawy płynów infuzyjnych, produktów do żywienia pozajelitowego oraz dojelitowego wraz z niezbędnym do podaży sprzętem

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są dostawy płynów infuzyjnych, produktów do żywienia pozajelitowego oraz dojelitowego wraz z niezbędnym do podaży sprzętem.

3.9.)Główny kod CPV

33692500-2 - Płyny dożylne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-29

4.2.)Okres realizacji zamówienia

24 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Salus International Sp. z o.o.

4.3.4.)Miejscowość

Katowice

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

129886,20 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/S 164-506731

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiana czasu trwania umowy do czasu rozstrzygnięcia nowego postępowania przetargowego.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Na podstawie § 9 ust. 2 pkt 2) i ust. 13 umowy przytoczonej we wstępie w zw. z art. 455 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych Strony zgodnie postanowiły dokonać następującej zmiany:
§ 6 otrzymał brzmienie: „ Umowa została zawarta na okres 25 miesięcy, tj. od dnia
29.07.2004 r. do dnia 29.08.2026 r. lub do czasu wyczerpania kwoty określonej w § 5 ust. 1 umowy (w zależności od tego, co nastąpi jako pierwsze)”.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

54759,71 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33692500-2Płyny dożylne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
705 602 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
447 255 zł5 288 175 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 840 920 zł
Źródło próbki
CPV 33692· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
447 255 zł
Mediana
705 602 zł
Górny kwartyl
5 288 175 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Płońsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33692500-2 (Płyny dożylne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.