Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Dostawa materiałów opatrunkowych, sprzętu medycznego, materiałów jednorazowego użytku, środków ochrony indywidualnej oraz innych materiałów medycznych – powtórka II

Zamawiający Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Jerzego PIóro w Dobrym Mieście (Dobre Miasto, Warmińsko-Mazurskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Dostawa materiałów opatrunkowych, sprzętu medycznego, materiałów jednorazowego użytku,…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 732 673 zł
Konkurencyjność
~4,9 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wprowadzonych zmian

Podsumowanie
  • 1

    Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych, sprzętu medycznego, materiałów jednorazowego użytku, środków ochrony indywidualnej oraz innych materiałów medycznych.

  • 2

    Numer ogłoszenia o zamówieniu, które poprzedziło zawarcie umowy, to 2026/BZP 00077562.

  • 3

    Zamówienie realizowane jest przez Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Jerzego Pióro w Dobrym Mieście.

  • 4

    Umowa została zawarta w wyniku postępowania prowadzonego w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1 ustawy).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Jerzego PIóro w Dobrym Mieście

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510993868

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Grunwaldzka 10 B

1.4.2.)Miejscowość

Dobre Miasto

1.4.3.)Kod pocztowy

11-040

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpitaldobremiasto.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitaldobremiasto.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dd101cf5-9133-404f-9d70-8e7101c72efe

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00179933

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-03-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00077562

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa materiałów opatrunkowych, sprzętu medycznego, materiałów jednorazowego użytku, środków ochrony indywidualnej oraz innych materiałów medycznych – powtórka II

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych, sprzętu medycznego, materiałów jednorazowego
użytku, środków ochrony indywidualnej oraz innych materiałów medycznych

3.8.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

3.9.)Dodatkowy kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2026-02-24

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

od 2026-02-24 do 2027-02-23

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Bialmed Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8490000039

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-546

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

26352 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2026/BZP 00144445/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2026-03-27

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

W związku z wycofaniem z obrotu produktu o nazwie handlowej Neoproteozim Plus, stanowiącym okoliczność niezależną od stron i niemożliwą do przewidzenia w chwili zawierania umowy, a mającym wpływ na należyte wykonanie umowy 1/TP/2/2026 z dnia 24.03.2026 r., na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 4 PZP

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Zmianie ulega zaoferowany produkt w załączniku nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy do umowy w zakresie części nr 2 pozycji 1preparat ISACLEAN AER jest produktem równoważnym, a nawet wykazuje wyższą skuteczność użytkową, co zostało potwierdzone przez producenta – STERIS Netherlands BV.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33190000-8Różne urządzenia i produkty medyczn…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
732 673 zł
Próbka: 48 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
272 419 zł1 910 921 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 638 502 zł
Źródło próbki
CPV 33190000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
272 419 zł
Mediana
732 673 zł
Górny kwartyl
1 910 921 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Jerzego PIóro w Dobrym Mieście prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dobre Miasto.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33190000-8 (Różne urządzenia i produkty medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.