Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
57 660 zł
Umowa zawarta
24 marca 2026
Okres realizacji
do 29 kwietnia 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 52 974 zł – 80 839 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 8,8% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa komputerów przenośnych z systemami operacyjnymi i peryferiami, podzespołów serwerowych oraz wyposażenia podkastowni.

Zamawiający Instytut Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa komputerów przenośnych z systemami operacyjnymi i peryferiami, podzespołów…”, wybierając ofertę wykonawcy Giga Multimedia. Wartość umowy: 57 660 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Instytut Badań Literackich Polskiej Akademii NaukWarszawa, Mazowieckieopublikowano 31 marca 2026
Wartość umowy
57 660 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 stycznia 2026

    Termin ofert: 4 lutego 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 marca 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Giga Multimedia (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 57 659,94 zł (umowę zawarto 24 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 52 973,64 zł do 80 838,59 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 29 kwietnia 2026 r..

  • 5

    Postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy. Warto zapoznać się z wymogami tego trybu.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail