ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa blankietów legitymacji emeryta-rencisty wojskowego

Zamawiający Wojskowe Biuro Emerytalne w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa blankietów legitymacji emeryta-rencisty wojskowego”. Termin składania ofert minął 8 kwietnia 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Wojskowe Biuro Emerytalne w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 31 marca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
8 kwietnia 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin gwarancji30%Skrócenie terminu realizacji zamówienia10%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    31 marca 2026

    Termin ofert: 8 kwietnia 2026 10:00
  2. Wynik postępowania

    17 kwietnia 2026

    2 oferty
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

+ SWZPodsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 107.500 sztuk blankietów legitymacji emeryta-rencisty wojskowego, będących dokumentami publicznymi trzeciej kategorii, zgodnie z wzorem graficznym i opisem w rozporządzeniu. W tym 500 sztuk blankietów testowych oznaczonych numerem 0000000000 oraz 107.000 sztuk blankietów o numerach od 0000000001 do 0000107000.

    Źródło: Załącznik nr 2 do SWZ
  • 2

    RyzykoOferowany termin gwarancji na blankiety musi wynosić od 24 do 60 miesięcy.

    Źródło: Załącznik nr 4 do SWZ
  • 3

    ZakresWykonawca musi sprawdzić, czy nie podlega wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę.

    Źródło: Załącznik nr 3 do SWZ
  • 4

    ZakresZapłata za wykonanie przedmiotu zamówienia zostanie dokonana w terminie 21 dni kalendarzowych od daty otrzymania faktury. Faktura zostanie wystawiona po wydaniu Zamawiającemu całości przedmiotu umowy, wolnego od wad, po potwierdzeniu powyższego w protokole odbioru.

    Źródło: Załącznik nr 2 do SWZ
  • 5

    ZakresSzczegółowy wzór i opis blankietu legitymacji (kolorystyka, elementy graficzne) określa rozporządzenie Ministra Obrony Narodowej z dnia 9 września 2025 r. (Dz. U. poz. 1247), dostępne online.

    Źródło: Załącznik nr 1 (OPZ) do SWZ
  • 6

    ZakresPrzed wytworzeniem blankietów legitymacji wymagane jest przeprowadzenie procedury związanej z wytworzeniem próbnego wydruku blankietu legitymacji i jego weryfikacją przez Zespół ds. Opracowania Wzoru Dokumentu Publicznego MSWiA.

    Źródło: Załącznik nr 2 do SWZ
  • 7

    ZakresBlankiety mają być dostarczane w określonych zakresach numeracji, przypisanych do poszczególnych biur emerytalnych (np. dla Białegostoku: 0000000001-0000000400).

    Źródło: OPZ - załącznik nr 1

Na podstawie ogłoszenia i dokumentacji SWZ · Zawsze weryfikuj z oryginałem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojskowe Biuro Emerytalne w Warszawie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010303840

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Złota 5

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-909

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

261879210

1.5.8.)Numer faksu

261879520

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wbewarszawa@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wbewarszawa.wp.mil.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa blankietów legitymacji emeryta-rencisty wojskowego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8ed480f7-5cee-4b25-9b1e-95cb6175aae4

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00178669

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00128486/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa blankietów legitymacji emeryta-rencisty wojskowego

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8ed480f7-5cee-4b25-9b1e-95cb6175aae4

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://ezamowienia.gov.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wymagania techniczne i organizacyjne dot. korespondencji elektronicznej, w tym informacje dot. wymogu użycia podpisu elektronicznego, zostały zawarte w SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Kwestie związane z obowiązkiem informacyjnym w zakresie RODO zostały zawarte w SWZ.

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Kwestie związane z ograniczeniami stosowania RODO zostały zawarte w SWZ.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZP/01/2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa blankietów legitymacji emeryta-rencisty wojskowego stanowiących dokumenty publiczne trzeciej kategorii (zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ).

4.2.6.)Główny kod CPV

22458000-5 - Pozostałe druki

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-30

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Sposób oceny ofert został szczegółowo opisany w SWZ.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin gwarancji

4.3.6.)Waga

30

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Skrócenie terminu realizacji zamówienia

4.3.6.)Waga

10

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej.
Zamawiający uzna spełnienie ww. warunku w zakresie zdolności technicznej, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich trzech (3) lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał lub wykonuje należycie: co najmniej dwa (2) zamówienia polegające na dostawie co najmniej 1.000 sztuk dokumentów publicznych co najmniej trzeciej kategorii, o których mowa w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 11 lipca 2019 r. w sprawie wykazu dokumentów publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 2329, z późn. zm.) wykonanych na podłożu z tworzywa sztucznego.
Ww. warunek musi spełniać każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w zakresie, w którym wykazuje jego spełnienie.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Podmiotowe środki dowodowe wymagane od Wykonawcy obejmują wykaz dostaw wykonanych lub wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie), wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane lub są wykonywane. Do wykazu Wykonawca zobowiązany jest załączyć dowody określające, czy te dostawy zostały wykonane należycie. Dowodami, o których mowa powyżej są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Zgodnie z SWZ.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Kwestie związane z rodzajem i zakresem zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-04-08 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://ezamowienia.gov.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-04-08 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-05-07

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 08.04.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Wojskowe Biuro Emerytalne w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 22458000-5 (Pozostałe druki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.