Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
171 671 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    89 052 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    50 617 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    32 001 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie kierownika budowy/robót40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

BUDOWA WEWNĘTRZNEJ INSTALACJI CENTRALNEGO OGRZEWANIA I CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ DLA LOKALI W BUDYNKACH MIESZKALNYCH WIELORODZINNYCH POŁOŻONYCH W KOLE PRZY UL. GARNCARSKIEJ 12, 17, 21, 27 i 28.

Zamawiający Gmina Miejska Koło (Koło, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „BUDOWA WEWNĘTRZNEJ INSTALACJI CENTRALNEGO OGRZEWANIA I CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ DLA LOKALI…”, wybierając ofertę wykonawcy EKO-TECH Karol Słomski. Łączna wartość umów: 171 671 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina Miejska KołoKoło, Wielkopolskie (powiat Kolski →)opublikowano 30 marca 2026
Łączna wartość umów
171 671 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

8 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma EKO-TECH Karol Słomski za łącznie 171 670,53 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Ogłoszenie dotyczy zamówienia publicznego i jest ujęte w planie postępowań zamawiającego pod pozycją: 1.1.12 Wykonanie wewnętrznej instalacji c.o. i c.w.u. w lokalach komunalnych przy ul. Garncarskiej 12, 17, 21, 27, 28.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miejska Koło

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 311620880

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stary Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Koło

1.5.3.)Kod pocztowy

62-600

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@kolo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.kolo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gminamiejskakolo.ezamawiajacy.pl/pn/gminamiejskakolo/demand/262586/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

BUDOWA WEWNĘTRZNEJ INSTALACJI CENTRALNEGO OGRZEWANIA I CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ DLA LOKALI W BUDYNKACH MIESZKALNYCH WIELORODZINNYCH POŁOŻONYCH W KOLE PRZY UL. GARNCARSKIEJ 12, 17, 21, 27 i 28.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-16f5f152-909d-4736-845e-48b6949a4159

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00177501

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00040998/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.12 Wykonanie wewnętrznej instalacji c.o. i c.w.u. w lokalach komunalnych przy ul. Garncarskiej 12, 17, 21, 27, 28.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00083989

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.6.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1: Lokale nr 2 i 3 w budynku przy ul. Garncarskiej 12.

1) Wykonanie wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej dla lokali w budynku mieszkalnym wielorodzinnych położonym w Kole przy ul. Garncarskiej 12.
2) Roboty budowlane będą prowadzone w piwnicy budynku, na klatce schodowej oraz w lokalach: nr 2 na piętrze i nr 3 na poddaszu budynku.
3) W lokalu nr 2 zostanie zamontowanych 10 grzejników.
4) W lokalu nr 3 zostanie zamontowanych 8 grzejników.
5) W piwnicy budynku będzie znajdował się węzeł C.O., na klatce schodowej dwa układy pomiarowe.
6) Z każdego węzła pomiarowego zostanie doprowadzona ciepła woda do kuchni i łazienki do mieszkania nr 2 i do mieszkania nr 3.

4.5.3.)Główny kod CPV

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.5.)Wartość części

61898,28 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2: Lokale nr 1 i 1a oraz lokal nr 2-2a w budynku przy ul. Garncarskiej 17.

1) Wykonanie wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej dla lokali w budynku mieszkalnym wielorodzinnych położonym w Kole przy ul. Garncarskiej 17.
2) Roboty budowlane będą prowadzone w piwnicy budynku, na klatce schodowej oraz w lokalach: nr 1 i 1a na parterze i nr 2-2a na poddaszu budynku.
3) W lokalu nr 1 zostaną zamontowane 3 grzejniki.
4) W lokalu nr 1a zostanie zamontowanych 5 grzejników.
5) W lokalu nr 2-2a zostanie zamontowanych 9 grzejników.
6) W piwnicy budynku będzie znajdował się węzeł C.O. ora trzy układy pomiarowe. Z każdego węzła pomiarowego zostanie doprowadzona ciepła woda do kuchni i łazienki do mieszkania nr 1, nr 1a i nr 2-2a.

4.5.3.)Główny kod CPV

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.5.)Wartość części

71488,99 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3: Lokale nr 1 i 2 w budynku przy ul. Garncarskiej 21.

1) Wykonanie wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej dla lokali w budynku mieszkalnym wielorodzinnych położonym w Kole przy ul. Garncarskiej 21.
2) Roboty budowlane będą prowadzone w piwnicy budynku, na klatce schodowej oraz w lokalach: nr 1 i nr 2 na parterze budynku.
3) W lokalu nr 1 zostaną zamontowane 3 grzejniki.
4) W lokalu nr 2 zostanie zamontowanych 5 grzejników.
5) W piwnicy budynku będzie znajdował się węzeł C.O. oraz dwa układy pomiarowe. Z każdego węzła pomiarowego zostanie doprowadzona ciepła woda do kuchni i łazienki do mieszkania nr 1 i nr 2.

4.5.3.)Główny kod CPV

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.5.)Wartość części

37324,47 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4: Lokal nr 3 w budynku przy ul. Garncarskiej 27.

1) Wykonanie wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej dla lokalu w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym w Kole przy ul. Garncarskiej 27.
2) Roboty budowlane będą prowadzone w piwnicy budynku, na klatce schodowej oraz w lokalu nr 3 na poddaszu budynku.
3) W lokalu nr 3 zostanie zamontowanych 9 grzejników.
4) W piwnicy budynku będzie znajdował się węzeł C.O. oraz jeden układ pomiarowy. Z węzła pomiarowego zostanie doprowadzona ciepła woda do kuchni i łazienki do mieszkania nr 3.

4.5.3.)Główny kod CPV

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.5.)Wartość części

45222,63 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5: Lokal nr 2 w budynku przy ul. Garncarskiej 28.

1) Wykonanie wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej dla lokalu w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym w Kole przy ul. Garncarskiej 28.
2) Roboty budowlane będą prowadzone w piwnicy budynku, na klatce schodowej oraz w lokalu nr 2 na parterze budynku.
3) W lokalu nr 2 zostanie zamontowanych 8 grzejników.
4) W piwnicy budynku będzie znajdował się węzeł C.O. oraz jeden układ pomiarowy. Z węzła pomiarowego zostanie doprowadzona ciepła woda do kuchni i łazienki do mieszkania nr 2.

4.5.3.)Główny kod CPV

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.5.)Wartość części

22932,86 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 2

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

89052,42 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

92880,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

89052,42 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EKO-TECH Karol Słomski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: PL 5932121532

7.3.3)Ulica

Konopnickiej

7.3.4)Miejscowość

Gniew

7.3.5)Kod pocztowy

83-140

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

89052,42 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

50617,44 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

59400,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

50617,44 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EKO-TECH Karol Słomski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: PL 5932121532

7.3.3)Ulica

Konopnickiej

7.3.4)Miejscowość

Gniew

7.3.5)Kod pocztowy

83-140

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

50617,44 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

32000,67 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

33480,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

32000,67 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EKO-TECH Karol Słomski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: PL 5932121532

7.3.3)Ulica

Konopnickiej

7.3.4)Miejscowość

Gniew

7.3.5)Kod pocztowy

83-140

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

32000,67 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45330000-9Roboty instalacyjne wodno-kanalizac…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
342 073 zł
Próbka: 28 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
196 506 zł667 968 zł
Rozstęp międzykwartylowy
471 462 zł
Źródło próbki
CPV 45330000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
196 506 zł
Mediana
342 073 zł
Górny kwartyl
667 968 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miejska Koło prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Koło.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 171 671 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45330000-9 (Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: EKO-TECH Karol Słomski (Gniew). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.