Wynik częściowy: umowy w 1 z 3 części, 2 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
99 186 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    99 186 zł
    2 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie kierownika budowy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

REMONT 3 LOKALI KOMUNALNYCH W KOLE : ZAD. 1: REMONT LOKALU KOM. - UL. TORUŃSKA 59/1 . ZAD. 2: REMONT LOKALU KOM. - UL. TORUŃSKA 69/5. ZAD. 3: REMONT LOKALU KOM - UL. SIENKIEWICZA 25/3.

Zamawiający Gmina Miejska Koło (Koło, Wielkopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „REMONT 3 LOKALI KOMUNALNYCH W KOLE : ZAD. 1: REMONT LOKALU KOM. - UL. TORUŃSKA 59/1 .…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 99 186 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina Miejska KołoKoło, Wielkopolskie (powiat Kolski →)opublikowano 28 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
99 186 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 czerwca 2026

    Termin ofert: 14 lipca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    28 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 1 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 99 185,75 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miejska Koło

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 311620880

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stary Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Koło

1.5.3.)Kod pocztowy

62-600

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@kolo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.kolo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gminamiejskakolo.ezamawiajacy.pl/pn/gminamiejskakolo/demand/301175/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

REMONT 3 LOKALI KOMUNALNYCH W KOLE : ZAD. 1: REMONT LOKALU KOM. - UL. TORUŃSKA 59/1 . ZAD. 2: REMONT LOKALU KOM. - UL. TORUŃSKA 69/5. ZAD. 3: REMONT LOKALU KOM - UL. SIENKIEWICZA 25/3.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-148de946-e47f-44d7-9c47-69fa45ed403f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411906

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00040998/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.14 Remont lokalu komunalnego - ul. Toruńska 69/5 -ul. Toruńska 59/1 -ul. Kajki 26/5 -ul. Sienkiewicza 25/3

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00309992

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.17.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 1: REMONT LOKALU KOMUNALNEGO PRZY ULICY TORUŃSKIEJ 59/1 W KOLE.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu lokalu komunalnego przy ulicy Toruńskiej 59/1 w Kole (opis przedmiotu zamówienia – zakres i ilości robót do wykonania należy rozpatrywać w nawiązaniu do przedmiaru robót).

1. Naprawa tynków: tj. rozebranie podsufitki i wywiezienie gruzu, wykonanie nowej okładziny sufitów z płyt gipsowo – kartonowych na ruszcie drewnianym, odbicie tynków ścian w miejscach spękań i wykonanie nowych tynków cementowo wapiennych w ich miejsce.
2. Rozebranie ścianek działowych, wywiezienie gruzu z rozbiórki, wykonanie nowych ścianek z płyt gipsowo - kartonowych.
3. Wykonanie robót malarskich: tj. przygotowanie powierzchni z poszpachlowaniem nierówności, przecieranie istniejących tynków wewnętrznych ze skrobaniem farby lub zdzieraniem tapet na sufitach i ścianach, wykonanie gładzi gipsowych
1-warstwowych, gruntowanie i malowanie farbą emulsyjną.
4. Wymiana stolarki drzwiowej: tj. wykucie z muru istniejących ościeżnic drzwiowych, montaż nowych: ościeżnic, skrzydeł drzwiowych płytowych fabrycznie wykończonych i drzwi zewnętrznych wejściowych ocieplonych.
5. Podłogi: tj. wykonanie nowych podłóg z płytek ceramicznych i paneli podłogowych.
6. Wykonanie wykładziny ścian z płytek szkliwionych.
7. Wykonanie i wymiana wewnętrznych instalacji sanitarnych: tj. miski ustępowej, umywalki, brodzika, zlewozmywaka, urządzenia do podgrzewania wody, kuchni gazowej czteropalnikowej z piekarnikiem.
8. Wymiana istniejących: wewnętrznej instalacji elektrycznej w mieszkaniu.
9. Montaż 4 grzejników elektrycznych w tym: trzy płytowe na podczerwień i jeden łazienkowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

45211000-9 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.)Wartość części

81704,55 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 2: REMONT LOKALU KOMUNALNEGO PRZY ULICY TORUŃSKIEJ 69/5 W KOLE.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu lokalu komunalnego przy ulicy Nowy Toruńskiej 69/5 w Kole (opis przedmiotu zamówienia – zakres i ilości robót do wykonania należy rozpatrywać w nawiązaniu do przedmiaru robót)

1. Naprawa tynków: tj. rozebranie podsufitki i wywiezienie gruzu, wykonanie nowej okładziny sufitów z płyt gipsowo – kartonowych na ruszcie drewnianym, odbicie tynków ścian w miejscach spękań i wykonanie nowych tynków cementowo wapiennych w ich miejsce.
2. Rozebranie ścianek działowych, wywiezienie gruzu z rozbiórki, wykonanie nowych ścianek z płyt gipsowo - kartonowych.
3. Wykonanie robót malarskich: tj. przygotowanie powierzchni z poszpachlowaniem nierówności, przecieranie istniejących tynków wewnętrznych ze skrobaniem farby lub zdzieraniem tapet na sufitach i ścianach, wykonanie gładzi gipsowych
1-warstwowych, gruntowanie i malowanie farbą emulsyjną.
4. Wymiana stolarki drzwiowej: tj. wykucie z muru istniejących ościeżnic drzwiowych, montaż nowych: ościeżnic, skrzydeł drzwiowych płytowych fabrycznie wykończonych i drzwi zewnętrznych wejściowych ocieplonych.
5. Podłogi: tj. wykonanie nowych podłóg z wykładziny z tworzyw sztucznych i paneli podłogowych.
6. Wykonanie wykładziny ścian z płytek szkliwionych.
7. Wykonanie i wymiana wewnętrznych instalacji sanitarnych: tj. miski ustępowej, umywalki, brodzika, zlewozmywaka, urządzenia do podgrzewania wody, kuchni gazowej czteropalnikowej z piekarnikiem.
8. Wymiana istniejących: wewnętrznej instalacji elektrycznej w mieszkaniu.
9. Wykonanie wentylacji mechanicznej w kuchni i łazience.
10. Wykonanie instalacji c.o. z podłączeniem do istniejącego przyłącza w mieszkaniu.

4.5.3.)Główny kod CPV

45211000-9 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.)Wartość części

91353,87 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 3: REMONT LOKALU KOMUNALNEGO PRZY ULICY SIENKIEWICZA 25/3 W KOLE.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu lokalu komunalnego przy ulicy Sienkiewicza 25/3 w Kole, (opis przedmiotu zamówienia – zakres i ilości robót do wykonania należy rozpatrywać w nawiązaniu do przedmiaru robót).

1. Rozbiórka stropu drewnianego nad piętrem oraz ścianki stolcowej na poddaszu..
2. Wykonywanie nowego stropu stalowo – drewnianego oraz warstw stropowych
tj. sufitu podwieszanego, ocieplenia i podłogi.
3. Montaż nowej ścianki stolcowej z elementów drewnianych.
4. Wykonanie zewnętrznego wieńca stalowego stropu nad piętrem.
5. Wykonanie nowej elektrycznej instalacji oświetleniowej w stropie, przywrócenie instalacji elektrycznej w mieszkaniu w celu spełnienia obowiązujących norm
i przepisów.
6. Uzupełnienie izolacji cieplnej elewacji na ceownikach zewnętrznych
i zamontowanie maskujących te miejsca styropianowych gzymsów z obróbkami blacharskimi.
7. Rozebranie ścianek działowych z płyt g-k łazienki na piętrze oraz drewnianej podłogi na piętrze.
8. Naprawa podłogi w pomieszczeniach kuchni i łazienki na piętrze.
9. Wykonanie nowych warstw podłogowych z wykładziny z tworzyw sztucznych.
10. Wykonanie nowej ścianki działowej z płyt g-k łazienki na piętrze oraz wykładzin ścian kuchni i łazienki.
11. Wymiana stolarki drzwiowej: tj. wykucie z muru istniejących ościeżnic drzwiowych, montaż nowych: ościeżnic, skrzydeł drzwiowych płytowych fabrycznie wykończonych i drzwi zewnętrznych wejściowych ocieplonych.
12. Wymiana stolarki okiennej: tj. demontaż istniejącej stolarki okiennej, montaż nowej stolarki okiennej trzy szybowej, demontaż istniejących i montaż nowych parapetów zewnętrznych z blachy stalowej powlekanej, wykucie istniejących i montaż nowych parapetów wewnętrznych z PVC.
13. Wykonanie malowania ścian i sufitów we wszystkich pomieszczeniach piętra.
14. Odtworzenie pomieszczeń kuchni i łazienki na piętrze.
15. Wykonanie i wymiana wewnętrznych instalacji sanitarnych: tj. miski ustępowej, umywalki, brodzika, zlewozmywaka, urządzenia do podgrzewania wody, kuchni gazowej czteropalnikowej z piekarnikiem.
16. Wykonanie wentylacji mechanicznej w kuchni i łazience.

4.5.3.)Główny kod CPV

45211000-9 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych

4.5.5.)Wartość części

185056,10 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Na zadanie nr 1 złożona została tylko jedna oferta wykonawcy Marszewski i Syn sp. z o.o. Helenów Drugi 9B, 62-563 Licheń Stary, która ze względu na złożony błędny kosztorys ofertowy została odrzucona. Wykonawca złożył kosztorys ofertowy w niewłaściwej formie tzn. nie zawarł w nim kalkulacji szczegółowej dla pozycji kosztorysowych wymaganych przez Zamawiającego. Zamawiający nie ma możliwości poprawienia kosztorysu w trybie omyłek na podstawie art. 223 ust 2 ustawy Pzp. Braku tego nie można usunąć na podstawie przepisów ustawy poprzez wezwanie do uzupełnienia. Podstawę prawną odrzucenia stanowi art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp, który mówi:

Art. 226 ust. 1. Zamawiający odrzuca ofertę jeżeli:
Pkt 5) jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia:

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

99185,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

99185,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

99185,75 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KOLSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: PL 6661847328

7.3.3)Ulica

Asnyka

7.3.4)Miejscowość

Koło

7.3.5)Kod pocztowy

62-600

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

99185,75 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Na zadanie nr 3 złożone zostały dwie oferty. Ofertę nr 1 złożyła firma KOLSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO Sp. z o.o., ul. Adama Asnyka 21, 62-600 Koło. Ofertę nr 2 złożyła firma Marszewski i Syn sp. z o.o. Helenów Drugi 9B, 62-563 Licheń Stary.
Obie oferty zostały odrzucone.
W ofercie nr 1 na zadanie nr 3 Wykonawca KTBS Sp. z o.o. nie wskazał w ofercie osoby kierownika budowy, której doświadczenie podlega ocenie. Braku tego nie można uzupełnić, ponieważ uzupełnienie prowadziłoby do zmiany treści oferty, co jest niedopuszczalne – art. 223 ust.1 ustawy Pzp. Mając powyższe na względzie ofertę należy odrzucić. Podstawę prawną odrzucenia stanowi art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp, który mówi:

Art. 226 ust. 1. Zamawiający odrzuca ofertę jeżeli:
Pkt 5) jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia:
Oferta nr 2 na zadanie nr 3 została odrzucona na zadanie nr 3 na zasadach określonych w uzasadnieniu dla zadania nr 1 tj. ze względu na złożony błędny kosztorys ofertowy. Wykonawca złożył kosztorys ofertowy w niewłaściwej formie, nie zawarł w nim kalkulacji szczegółowej dla pozycji kosztorysowych wymaganych przez Zamawiającego. Podstawę prawną odrzucenia stanowi art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp, który mówi:

Art. 226 ust. 1. Zamawiający odrzuca ofertę jeżeli:
Pkt 5) jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45211000-9Roboty budowlane w zakresie budowni…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
849 512 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
193 074 zł6 422 046 zł
Rozstęp międzykwartylowy
6 228 972 zł
Źródło próbki
CPV 45211· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
193 074 zł
Mediana
849 512 zł
Górny kwartyl
6 422 046 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miejska Koło prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Koło.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 99 186 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45211000-9 (Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KOLSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO Sp. z o.o. (Koło). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.