Modernizacja kuchni w budynku głównym Domu Pomocy Społecznej w Pcimiu
Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Pcimiu (Pcim, Małopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Modernizacja kuchni w budynku głównym Domu Pomocy Społecznej w Pcimiu”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 318 651 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7273, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,9 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyAnaliza wprowadzonych zmian
- 1
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja kuchni w budynku głównym Domu Pomocy Społecznej w Pcimiu.
- 2
ZmianaZmieniono wartość umowy z 1045632,09 zł na 1045632,03 zł.
- 3
Adres strony internetowej zamawiającego to dpspcim.pl, gdzie można szukać dodatkowych informacji.
- 4
Zamawiającym jest Dom Pomocy Społecznej w Pcimiu, jednostka sektora finansów publicznych.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Dom Pomocy Społecznej w Pcimiu |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | DPS Pcim |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000298790 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Pcim, 638 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Pcim |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 32-432 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL214 - Krakowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | biuro@dpspcim.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | dpspcim.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Inna działalność
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00177157 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-03-30 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wyniku postępowania |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00171910 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - UMOWA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.2. | Wartość umowy/umowy ramowej Przed zmianą | 1045632,09 Po zmianie: 1045632,03 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.