Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
415 148 zł
Umowa zawarta
30 marca 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 415 148 zł – 549 241 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont nawierzchni drogi ul. Karola Wojtyły w Węglińcu, dz. nr 43, 65

Zamawiający Gmina Węgliniec (Węgliniec, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont nawierzchni drogi ul. Karola Wojtyły w Węglińcu, dz. nr 43, 65”, wybierając ofertę wykonawcy Transport Ciężarowy Eugeniusz Kuśnierz. Wartość umowy: 415 148 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina WęgliniecWęgliniec, Dolnośląskie (powiat Zgorzelecki →)opublikowano 30 marca 2026
Wartość umowy
415 148 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 lutego 2026

    Termin ofert: 11 marca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    30 marca 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Transport Ciężarowy Eugeniusz Kuśnierz (Lubań), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 415 147,53 zł (umowę zawarto 30 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 415 147,53 zł do 549 240,74 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

  • 5

    Przedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni drogi ul. Karola Wojtyły w Węglińcu, na działkach nr 43 i 65. Obejmuje to roboty budowlane związane z budową dróg i autostrad.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail