ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa sprzętu komputerowego część 1

Zamawiający Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi (Łódź, Łódzkie) prowadził postępowanie „Dostawa sprzętu komputerowego część 1”. Termin składania ofert minął 10 kwietnia 2026, 10:00. Planowany budżet: 924 350 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 27 marca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
924 350 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
10 kwietnia 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Gwarancja40%Okres gwarancji30%Zarządzanie urządzeniami10%Termin dostawy40%

Przebieg postępowania

5 wpisów

Kluczowe informacje

+ SWZPodsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego podzielona na 3 części: system monitoringu środowiska serwerowni, przełącznik sieciowy zarządzalny oraz zapora sieciowa. Można składać oferty na jedną, dwie lub wszystkie części.

    Źródło: SWZ
  • 2

    Zakresczęści 2 zamówienia należy dostarczyć 10 sztuk zarządzalnych przełączników sieciowych z 8 portami 1Gbit RJ-45, obsługą warstwy 3 (routing statyczny), VLAN, LACP i QoS. Wymagana przepustowość przełączania to min. 16 Gbps, tablica adresów MAC min. 8000. Przełączniki muszą być kompatybilne z urządzeniami Cisco Catalyst C9500, C9200 i Cisco Business CBS350.

    Źródło: Załaczniki do SWZ
  • 3

    TerminTermin realizacji zamówienia dla części 1 i 2 wynosi 21 dni od dnia zawarcia umowy, a dla części 3 termin jest określony w formularzu ofertowym, ale nie później niż do 03.06.2026 r.

    Źródło: SWZ
  • 4

    RyzykoWymagany okres gwarancji na dostarczone urządzenia wynosi minimum 2 lata, z zapewnieniem naprawy lub wymiany w razie awarii w terminie 30 dni kalendarzowych.

    Źródło: Załaczniki do SWZ
  • 5

    RyzykoZamawiający dopuszcza oferowanie rozwiązań równoważnych, które spełniają wymagania i parametry nie gorsze niż określone w SWZ. Należy to wykazać, wpisując nazwę i parametry techniczne w Załączniku nr 2 oraz dostarczając dokumenty potwierdzające równoważność wraz z ofertą.

    Źródło: SWZ
  • 6

    ZakresPrzedmiotem zamówienia w części 1 jest system monitoringu środowiska serwerowni, w tym monitor szafy rack 1U z min. 4 portami Ethernet PoE, kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego czujnikami APC. Dodatkowo wymagana jest dostawa czujników (kamery 4MP, czujnik dymu, drgań, bezprzewodowy czujnik temperatury i wilgotności, czujnik wycieków 6m, czujnik otwarcia drzwi) oraz kart sieciowych kompatybilnych z UPS APC SURT10000XLI i oprogramowania do bezpiecznego zamykania serwerów (Windows Server 2019/2022/2025, Hyper-V).

    Źródło: Załaczniki do SWZ
  • 7

    ZakresSzczegółowe informacje i dokumentacja postępowania są dostępne na platformie e-Zamówienia pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5b561d41-4b6f-47c6-a53d-b87df40de5bf.

Na podstawie ogłoszenia i dokumentacji SWZ · Zawsze weryfikuj z oryginałem

Alert e-mail